Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Fotograf pokazuje, dlaczego nie należy oszczędzać na weselnych zdjęciach

194 399  
219   79  
Niezależnie jak ograniczonym budżetem dysponuje młoda para, niektóre wydatki weselne są po prostu niezbędne, a przesadna oszczędność może się źle skończyć. Po co na przykład wydawać pieniądze na zawodowego fotografa, skoro i tak goście robią setki zdjęć? Wystarczy zebrać je wszystkie, wybrać najlepsze i album gotowy, prawda? Niezupełnie.


Jednym z takich weselnych fotografów jest Eirik Halvorsen, który niedawno trafił na grupie fejsbukowej na dyskusję, w której przyszła panna młoda stwierdziła, że nie będzie "przepłacała" za fotografa, tylko stworzy folder w "chmurze" internetowej i poprosi gości o zgranie tam zdjęć. Uznała, że to idealne rozwiązanie problemu i nie przyjmowała argumentów innych dyskutantów.


Eirik znalazł sposób na przekonanie upartej dziewczyny. Sam brał ślub cztery lata wcześniej i bez wahania wynajął profesjonalistę. Teraz zebrał zdjęcia zrobione przez członków rodziny i przedstawił je dyskutantom, a następnie pokazał zdjęcia zrobione przez profesjonalistę.


Mówiąc krótko - nie ma porównania. A trzeba pamiętać, że pamięć ludzka jest zawodna i po latach jedyne co nam zostaje po weselu, to właśnie fotografie.

Czas na profesjonalną sesjęOglądany: 194399x | Komentarzy: 79 | Okejek: 219 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało