Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

List otwarty do posła Niesiołowskiego. Napisany w 2001 roku a do dzisiaj wciąż aktualny

37 757  
155   19  
Drogi Panie Pośle. Ostatnio słyszałem w którymś z Pana licznych wywiadów, ze dla Pana, praktykującego katolika, homoseksualizm jest odraza, tak jak jest to napisane w (3 Ks. Mojżeszowej 18:22) i nie można tego ominąć.
Dziękuję za wszystko, co Pan robi, by edukować ludzi w zakresie Prawa Boskiego. Dużo się dowiedziałem, słuchając Pana wypowiedzi, i staram się podzielić ta wiedza z jak największą liczba ludzi. Gdy ktoś usiłuje bronić homoseksualistów na przykład, przypominam mu po prostu, ze (3 Ks. Moj. 18:22) mówi jasno, ze jest to obrzydliwość. Koniec rozmowy.
Mimo tego potrzebuje Pana pomocy odnośnie kilku specyficznych praw, by móc je wdrażać w czyn:

1. Gdy spalam byka na ołtarzu ofiarnym, wiem, ze to powoduje won, która jestBogu przyjemna (3 Ks. Moj. 19). Problem jest z moimi sąsiadami. Mówią, ze dla nich zapach ten nie jest przyjemny. Czy mam ich ignorować?

2. Chciałbym sprzedać swoja córkę jako niewolnice, za karę, jak to opisuje (2 Ks.Moj. 21:7). W tych czasach, jaka byłaby, według Pana, najlepsza cena?

3. Wiem, ze nie powinienem mieć kontaktu z kobieta podczas jej nieczystości miesięcznej (3 Ks. Moj. 15:19-24). Problem jest, jak się tego dowiedzieć? Usiłowałem zapytać, ale one często były obrażone moim pytaniem.

4. Moja żona po wielu latach straciła upodobanie w moich oczach. Znienawidziłem ja, gdyż odkryłem w niej odrażającą cechę, gadulstwo. Wypisałem jej list rozwodowy (5 Ks. Moj. 24) i chce ja odprawić, tylko nie wiem, jak go jej wręczyć. Osobiście, czy przez policje?

5. Mam jednego sąsiada, który uparcie chce pracować w dzień szabatu. W (2 Ks.Moj. 35:2) jest jasno powiedziane, ze ma być skazany na śmierć. Czy moralnie jestem zobowiązany, by go zabić sam?

6. Jeden z moich przyjaciół twierdzi, ze nawet jeżeli jedzenie owoców morza jest obrzydliwością (3 Ks. Moj. 11:10), to mimo wszystko jest mniej gorsze od homoseksualizmu. Nie zgadzam się. Czy może Pan osądzić?

7. W (3 Ks. Moj. 21:20) jest powiedziane, ze nie mogę się zbliżać do ołtarza Boga, jeżeli mam problem ze wzrokiem. Musze zdradzić, ze nosze okulary do czytania. Czy muszę mieć wzrok 20/20 lub czy można negocjować?

8. Większość moich przyjaciół obcina sobie włosy, również w tzw. kołka, mimo ze jest to jasno zabronione (3 Ks. Moj. 19:27). Jak oni maja umrzeć?

9. Wiem, ze wg (3 Ks. Moj. 11:6-8), jeżeli dotknę skóry martwego wieprza, staje się nieczysty. Ale czy mogę nadal grac w piłkę nożna, jeżeli będę nosił rękawice?

10. Mój wujek nie respektuje (3 Ks. Moj. 19:19), ponieważ sieje dwie różne rośliny na tym samym polu. Jego żona zresztą również, ponieważ nosi ubrania z dwóch różnych materiałów (mieszaninę bawełny i poliestru). Ma również zwyczaj przeklinania. Czy naprawdę muszę zebrać całe miasto, by ich kamienować (3 Ks. Moj. 24:10-16). Czy nie moglibyśmy ich po prostu spalić żywcem podczas prywatnego zebrania rodzinnego, jak to zrobiliśmy dla tych, którzy sypiają z ich rodzina? (3 Ks. Moj. 20:14).

Wiem, ze wnikliwie Pan przestudiował te tematy, i jestem pewien, ze mi Pan pomoże. Dziękuję Panu jeszcze raz, za przypominanie nam, ze słowa Boże są wieczne niezmienne.
Autor bliżej nam nieznany ale być może znany posłowi Niesiołowskiemu
6

Oglądany: 37757x | Komentarzy: 19 | Okejek: 155 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.04

19.04

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało