Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać męską gwiazdą p0rno? Opowiada kandydat do BangBros

352 124  
534   154  
Komu przez myśl kiedyś nie przeszło, żeby może połączyć przyjemne z pożytecznym i zostać aktorem filmów dla dorosłych? Zdolności aktorskich nie trzeba, a praca taka lekka i przyjemna... Jednak nie do końca.

Jeden ze znajomych użytkownika Reddit carnageeleven otrzymał propozycję pracy dla studia BangBros za niemałą sumkę 35 000 dolarów rocznie. Brzmi rewelacyjnie? Pierwszy test do zaliczenia dyskwalifikuje od razu większość populacji facetów, ponieważ żeby zostać przyjętym trzeba mieć przyrodzenie długości minimum 20-23 cm. Tak, tak, wiemy, że dla ciebie to nie problem, no ale jednak większość odpada.Jak już się wstępnie zakwalifikowałeś, dalej będzie tylko trudniej:
Musisz umieć uzyskać wzwód bez lub z minimalną stymulacją. Musisz umieć osiągnąć orgazm na komendę. Nie możesz mieć oporów w wykonaniu pewnych czynności, które mężczyznom mogą się wydawać... pedalskie. Na przykład ocieranie się jajkami o jajka drugiego faceta, kiedy we dwóch obrabiacie tę samą dziewczynę nie jest niczym rzadkim. Musisz mieć profesjonalnie przygotowane portfolio. Zdjęcia pozowane, jakieś "z akcji", nawet jeśli tylko amatorskie.Jeszcze się nie rozmyśliłeś? Brawo, ale najtrudniejsze jeszcze przed tobą:
Kiedy uda ci się dotrzeć aż do rozmowy kwalifikacyjnej, wejdziesz do pokoju, w którym siedzi starszy koleś. On każe ci pokazać kutasa. A ty masz 30 sekund, żeby ci stanął. W pomieszczeniu może, ale nie musi być aktorka, która może, ale nie musi ci pomagać. Jeśli już, to pewnie pozwoli ci popatrzeć na cycki (a jak jesteś naprawdę przystojny, to może nawet pozwoli ci się dotknąć, ale tylko powyżej pasa). Poproszą cię, żebyś się masturbował przez 10-15 minut, znowu... Bez żadnych bodźców, nawet wzrokowych. Reżyser powie, że masz skończyć i od teraz masz najwyżej minutę na spuszczenie się.A myślałeś, że doskonale wiesz co oznacza stresująca rozmowa kwalifikacyjna... A co w tym wszystkim jest najgorsze? Musisz to wszystko zrobić jeszcze raz, ale teraz na finisz masz już tylko 30 sekund.

Nawet spełniając te wymagania nadal nie masz gwarancji kontraktu, ale na szczęście dostaliśmy kilka podpowiedzi co może zwiększyć twoje szanse.

Najbardziej pożądaną umiejętnością jest "zapanowanie nad jajkami", aby sztywnieć i dochodzić na żądanie. Do tego dużym plusem będzie "snajperska precyzja".Poza tym przydaje się kilka umiejętności przydatnych w branży filmowej:
W czasie zdjęć musisz utrzymać wzwód w czasie gdy operator zmienia ustawienie kamery, rozmawia z reżyserem jak to ma wyglądać, kiedy poprawiają aktorce makijaż, przestawiają oświetlenie itd. Musisz potrafić pieprzyć w każdej najdziwniejszej pozycji. Na przykład na pieska z nogami w powietrzu czy ujęcie z boku pozycji od tyłu. Pamiętaj, że to nie ty tu jesteś gwiazdą, tylko aktorka, z ciebie interesujące jest tylko "narzędzie".

Praca oczywiście wymaga sprawności fizycznej i otwartości na eksperymenty, na które pewnie byś się nie zdecydował w prywatnej sypialni.Ostatnia rada:
Dziewczynie łatwo się tam dostać, facetowi bardzo ciężko.

Po tym wszystkim okazuje się, że jednak 35 000 dolarów to nie jest taki wielki majątek i lepiej poszukać pracy gdzieś indziej.

Oglądany: 352124x | Komentarzy: 154 | Okejek: 534 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało