Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Przestępczość (nie)zorganizowana IX

19 579  
29   10  
Chaplin kiedyś powiedział: "Wszystko czego potrzebuję do zrobienia komedii, to park, policjant i piękna dziewczyna".. Jak się okazuje, w dzisiejszych czasach powinien wystarczyć policjant i złodziej. Zapraszamy na kolejną odsłonę kryminalnych wpadek:

Od zwierzątek do jedzenia... lepsze jest tylko...Włoska policja poszukuje kobiety z ogromnymi piersiami. 46-letnia kobieta, którą można jedynie zidentyfikować po inicjałach N.M., wymknęła się ze szpitala po swojej operacji plastycznej i uciekła. Lekarze z kliniki w Rzymie, oprócz niezapłaconego rachunku, martwią się też o jej stan zdrowia. Dr Jamal Salhi:
Powiedziała mi, że pracuje jako hostessa w barze i że klienci wolą „te przypakowane” i że ona chce mieć największe. Z „czwóreczki” zrobiła sobie „ósemkę” i to jest największy możliwy rozmiar do zrobienia we Włoszech.
Ten sam doktor powiedział, że jakiś czas wcześniej z kliniki prysnął, również nie płacąc, facet po operacji powiększania penisa.

* * * * *

W Bostonie potrzeba było trochę medycznej pomocy i cierpliwości, żeby odzyskać skradziony pierścionek. Kevin Lynch, 38, w końcu przyznał się do kradzieży pierścionka z dwu i pół karatowym diamentem.
Wcześniej zatrzymano go w restauracji, gdy wskazał go świadek rozpoznając pojazd, którym uciekał. Po aresztowaniu Lynch zezwolił na przeszukanie go sądząc, że policjanci nic nie znajdą. Ci jednak zrobili mu zdjęcia rentgenowskie i okazało się, że złodziej połknął pierścionek. Policyjny lekarz dał Lynchowi środek na przeczyszczenie i następnego dnia odzyskano łup. Złodziej odpowie przed sądem za kradzież, jednak policjanci wykluczają jako motyw kradzieży chęć oświadczyn...
* * * * *

W Londynie rodzina złożyła skargę na policjanta. Oficer podczas pobytu w ich domu zepsuł powietrze i nie przeprosił...

* * * * *

Przestraszony mężczyzna wparował do komisariatu, wskoczył za biurko jednego z oficerów i błagał o ochronę. Twierdził, że jest ścigany przez grupę uzbrojonych mężczyzn. Jak się później okazało uzbrojonymi mężczyznami byli policjanci, którzy zorganizowali na niego obławę (facet był członkiem gangu).
Na szczęście oficer za którego biurkiem skrył się uciekinier rozpoznał go z plakatów i zapewnił „ochronę” w celi... do czasu przybycia obławy.

* * * * *

Dwie niemieckie zakonnice wzięły sprawy w swoje ręce i odzyskały obraz Maryi Dziewicy, który został skradziony z ich franciszkańskiego szpitala.
Obraz zniknął w sobotę i siostry Georgia oraz Izabela postanowiły nie zostawiać sprawy tylko policji.
„Siostry wzięły samochód i przeszukały okolicę w niedzielny poranek” – powiedział rzecznik policji – „Miały jednak sporo szczęścia i znalazły obraz na pchlim targu. Kiedy zapytały sprzedawcę o cenę, ten zażądał 500 euro. Potem siostry powiedziały, że muszą zadzwonić i to przedyskutować. Następnie wyjęły telefon i zadzwoniły po policję.”.
Sprzedawcy postawiono zarzut paserstwa.

* * * * *

Jak wielkiego można mieć pecha? W Coram, N.Y., mężczyzna zatrzymał nieoznakowany pojazd policyjny i poprosił o podwiezienie w zamian oferując kokainę. Oczywiście został zaaresztowany. Detektywi właśnie wracali z akcji wymierzonej w handlarzy narkotykami, kiedy zauważyli autostopowicza. Co ciekawe, pechowiec nie zauważył charakterystycznych policyjnych kurtek z białymi literami: Suffolk County Police.

* * * * *

W Kentucky nie wiedzą kto jest winny. Klient płacący 200-stu dolarowym banknotem z podobizną George’a W. Bush’a, czy kasjerka która go przyjęła i wydała resztę.
Klient zapłacił lewym banknotem za jedzenie na kwotę 2,12 $, a odjechał z 197,88 $ reszty w kieszeni. Kasjerka sądziła, że każdy nowo wybrany prezydent drukuje nowy nominał ze swoją podobizną...

* * * * *

Do mieszkania profesjonalnego hipnotyzjera wdarło się dwóch włamywaczy. 39-letni mężczyzna, aby uchronić swoją posiadłość wprowadził rabusi w trans. A przynajmniej do momentu kiedy nakazał im oddać broń i został postrzelony.


Zobacz także z archiwum JM:
Przestępczość (nie)zorganizowana - wcześniejsze odcinkiOglądany: 19579x | Komentarzy: 10 | Okejek: 29 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

23.10

22.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało