Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Piękno czy brzydota? Kontrowersje wokół nowej gwiazdy Instagrama

187 283  
105   144  
Body Positive zyskuje coraz większą popularność. Teraz panie nie wstydzą się tego, co otrzymały od natury i aktywnie dzielą się zdjęciami swoich niedoskonałości na portalach społecznościowych.

Body Positive to ruch, który propaguje myślenie o człowieku w życzliwy sposób, bez względu na to, jak ten wygląda.

Tak samo robi Randalin Atlanta – dziewczyna stała się gwiazdą dzięki swojej wyjątkowej aktywności na Instagramie. Niesamowite jest to, że dziewczyna pomimo cienkiej talii ma po prostu nierealne biodra – aż 180 cm!
Randalin nie wstydzi się swojego cellulitu, który zajmuje dużą część zdjęcia. Stwarza wyjątkowy kontrast między wielkością jej ud i ramion.
Profil Randalin zyskał niezwykłą popularność. W ostatnich latach liczba obserwujących wzrosła z 200 do 500 tysięcy osób.
Fani dziewczyny podzielili się na dwa obozy: pierwsza część osób kocha tę dziewczynę i wspiera ją, podczas gdy drugi obóz osób to grupa ludzi, którzy są zaniepokojeni zdrowiem „gwiazdy”, ponieważ taki nietypowy wygląd może powodować lymphostasis – choroba układu limfatycznego, która powoduje obrzęk kończyn.
Są też tacy, którzy uważają, że jest to po prostu brzydkie.
Na pewno Ty też nie pozostaniesz obojętny wobec tej gwiazdy Instagrama. Pytanie brzmi, do którego obozu się przyłączysz?
427

Oglądany: 187283x | Komentarzy: 144 | Okejek: 105 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.02

27.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało