Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Niezbyt przyjemne prace, jakie wykonywali słynni aktorzy

103 364  
228   60  
Zanim zostali obrzydliwie bogaci, musieli zarabiać na życie jak każdy z nas. Niektórzy klasycznie, za barem, inni w rzeźni, ktoś czyścił klatki z kurzych odchodów, a jeszcze inny handlował prochami.

#1. Hugh Jackman, klaun na imprezach dla dzieci

Zanim przebił się do świta sławnych, bogatych i rozpoznawalnych, Hugh dorabiał sobie jako klaun na imprezach dla dzieciaków. W internecie można zobaczyć wiele zdjęć i filmików z tamtych czasów - możecie spróbować rozpoznać aktora pod grubą warstwą makijażu.

#2. Kanye West, sprzedawca


Kanye, człowiek, który kocha siebie bezwarunkowo i uważa się za boga, pracował kiedyś w Gapie. Wyobrażacie sobie tego zadufanego dupka, który uważa, że wszyscy powinni koło niego skakać, jak podchodzi do ciebie w sklepie i z miłym, firmowym uśmiechem pyta: „Czy mogę w czymś pomóc?”.

#3. Christopher Walken, treser lwów


O czym myślisz, gdy widzisz nazwisko Christopher Walken? Na pewno nie o tym, że pracował kiedyś w cyrku. Nie był jednak zwykłym klaunem czy magikiem, ale treserem lwów. Ciężka, niebezpieczna praca na pewno pomogła mu się poruszać pewnie w dżungli zwanej Hollywood.

#4. Ozzy Osbourne, rzeźnik


Utalentowany muzyk, showman i tekściarz pracował kiedyś jako rzeźnik. Ten zawód wykonywany przez księcia ciemności pewnie nikogo z was nie zaskoczył. W jakim innym miejscu Ozzy czułby się tak dobrze jak nie w rzeźni?

#5. Madonna, Dunkin’ Donuts


Jako młoda dzieweczka Madonna stwierdziła, że ucieka z domu, wyjeżdża do Nowego Jorku i robi wielką karierę. Pierwszym krokiem w tej karierze była praca w Dunkin’ Donuts. W końcu jakoś trzeba było zarobić kasę na czynsz. Otoczona dzień w dzień pączkami i wybrzydzającymi klientami, Madonna w końcu nie wytrzymała i opryskała dżemem jednego z upierdliwych klientów. Ciekawe, czy menadżer do dziś opowiada, jak z hukiem wylał z pracy sławną Madonnę.

#6. Matthew McConaughey, czyściciel kurzych klatek


To musiała być obrzydliwa praca. Żeby jakoś się utrzymać i mieć czas na bieganie na przesłuchania, obecne bożyszcze kobiet zajmowało się czyszczeniem klatek. Musiał usuwać pajęczyny, pióra, brud i oczywiście kurze kupy. To nie jest tak proste, jak się to wydaje, kurze kupy trzeba mozolnie zdrapywać szpachelką, a nie wciągnąć do odkurzacza.

#7. Danny DeVito, fryzjer


Fryzjer? Serio? Ten łysawy, zabawny chłopina był kiedyś naprawdę fryzjerem. Pracował w salonie fryzjerskim swojej siostry i nawet jeśli miał problemy z obsługiwaniem wyższych klientek (aktor ma 152 cm wzrostu), to na pewno atmosfera w pracy była niesamowicie pozytywna.

#8. Robin Williams, mim uliczny


Robin Williams, smutny człowiek, który potrafił wywołać uśmiech na twarzach wszystkich ludzi, pracował kiedyś jako mim uliczny. To zajęcie kojarzy się bardziej ze studentami czy bezrobotnymi, którzy chcą sobie zarobić na piwko niż z prawdziwą pracą.

#9. Sean Connery, mleczarz


Sean Connery to człowiek, którego nie da się nie kochać. Jest przystojnym Szkotem, utalentowanym aktorem, który dostał Oscara i czarującym dżentelmenem. Zanim został aktorem, Sean miał kilka prac - najpierw był mleczarzem, potem kierowcą ciężarówki, ratownikiem, pracownikiem fizycznym i w końcu modelem. A potem już tylko aktorem.

#10. Tim Allen, handlarz


Aktor, producent i reżyser Tim Allen robił kiedyś karierę w zupełnie innym fachu. Był handlarzem narkotyków, sprzedawał głównie kokainę. Po złapaniu, aby uniknąć więzienia, przyznał się do winy i podał nazwiska swoich szefów. Wypuszczony na wolność szybko zmienił zawód i został aktorem.
10

Oglądany: 103364x | Komentarzy: 60 | Okejek: 228 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

15.01

14.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało