Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Mało znane zdjęcia sławnych ludzi III

84 887  
430   33  
Tych ludzi na pewno znacie i gdzieś tam o nich słyszeliście. Ale tych zdjęć nie widział niemal nikt.

#1. Tort na 32. urodziny Bruce'a Lee, oprócz jubilata stoją Paul Heller, Robert Clouse i Raymond Chow - na planie "Wejścia smoka"


#2. Mark Twain bawi się z kotami#3. Carrie Fisher i Billy Dee Williams wymieniają się za kamerą na planie "Imperium kontratakuje"#4. Michael Keaton ze stylistką fryzur Yolandą Toussieng i makijażystką Ve Neill na planie "Beetlejuice"#5. Wygłupy Bruce'a Lee#6. Jamie Lee Curtis i Kim Cattrall pokazują fucka na planie "Pamiętników Heidi"#7. Michael Jackson na desce#8. Jodie Foster na desce pod wieżą Eiffla, rok 1977#9. Robert De Niro, Martin Scorsese i Peter Boyle na planie "Taksówkarza"#10. Ve Neill przemienia Danny'ego DeVito w Pingwina z "Powrotu Batmana"#11. Harrison Ford, Mark Hamill, Richard Marquand i Peter Mayhew podczas przerwy zdjęciowej na planie "Powrotu Jedi"#12. Michael Keaton i Jack Nicholson na planie "Batmana"#13. James Hetfield z Metalliki raczy się "piwem"#14. Młody George Clooney z siostrą Adą#15. Barack Obama na wycieczce do Wielkiego Kanionu#16. Metallica w składzie James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett i Cliff Burton przed "Metallica Mansion" w El Cerrito w 1985 r.#17. Don Johnson, Sylvester Stallone i Steven Seagal#18. Jason Alexander, Julia Louis-Dreyfus i Jerry Seinfeld na planie serialu "Seinfeld"#19. Młody Steven Seagal w czasie, gdy uczył się aikido w Japonii#20. John Candy na Mardi Gras#21. Bela Lugosi i Glenn Strange podczas przerwy na planie "Abbott i Costello spotykają Frankensteina"#22. Nick Castle z maską Michaela Myersa na planie "Halloween"(A tak naprawdę z maską Kapitana Kirka ze Star Treka granego przez Williama Shatnera ;))

#23. Sam Raimi i Richard Domeier czytają Fangorię na planie "Martwego zła 2"#24. Bela Lugosi samodzielnie nakłada charakteryzację na planie "Draculi"#25. Mel Brooks filmuje Petera Boyle'a w "Młodym Frankensteinie", w tle widać Gene'a Wildera#26. Brad Pitt i Edward Norton kręcą "Podziemny krąg"#27. Linda Hamilton i Brian Kerwin w "King Kong żyje"#28. Steven Spielberg na planie filmu "Indiana Jones i ostatnia krucjata"#29. Sigourney Weaver w "scenie z krzesłem" w "Pogromcach duchów"#30. Stanley Kubrick i Malcolm McDowell na planie "Mechanicznej pomarańczy"#31. Ozzy Osbourne w Regent Sounds Studios podczas nagrywania "Paranoid" w 1970 r.#32. 10-letni Christopher Walken#33. John Candy i Bill Murray na planie filmu "Szarże"#34. Sean Connery, producent Harry Saltzman i Ian Fleming na planie "Goldfingera"#35. Roman Polański, Faye Dunaway i Jack Nicholson na planie "Chinatown"#36. Kenny Baker i David Prowse, czyli R2-D2 i Darth Vader


W poprzednim odcinku.

Oglądany: 84887x | Komentarzy: 33 | Okejek: 430 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało