Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Ta dziewczynka jest poważnie chora ze względu na fakt, o którym zapomina 99% rodziców

173 909  
411   78  
Narodziny dziecka – szczęśliwe wydarzenie w życiu każdej rodziny. Wszyscy krewni mają tendencję do dzielenia się emocjami ze szczęśliwymi rodzicami i obsypywania pocałunkami noworodka.

Jednak taka manifestacja uczuć nie zawsze jest dobra. Ponadto całowanie może zaszkodzić dziecku. Młoda mama Sienny Duffield z angielskiego miasta Gloucester podzieliła się swoją historią, aby ostrzec wszystkie matki.
W ciągu tygodnia od urodzenia dziecka, na twarzy dziewczynki pojawiła się czerwona wysypka. Z każdym dniem pęcherze były coraz większe. Sienna nie mogła nawet normalnie jeść, ponieważ rany sprawiały jej wiele bólu.
Ponadto skóra swędziała dziecko nieznośnie. Dziewczynka drapała się, a przez to twarz krwawiła. Nawet jeśli dziewczynka była szczelnie owinięta – aby nie drapać skóry, wciąż wymyślała sposoby na to, aby ulżyć swędzeniu. Twarz i ubrania były ciągle we krwi.

Przez długi czas lekarze nie mogli stwierdzić, co dolega dziecku. Początkowo podejrzewali, że dziewczynka ma reakcję alergiczną, ale leki nic nie pomagały…
Dopiero po kilku miesiącach jej matka zwróciła się do prywatnej kliniki, to tam lekarze byli w stanie określić przyczynę wysypki. Okazało się, że Sienna nie ma alergii. W rzeczywistości dziewczynka została zakażona wirusem opryszczki!

Najprawdopodobniej choroba została przeniesiona przez jedną z osób z rodziny, gdy ta całowała małe dziecko. Istotnie, w pierwszych dniach życia dzieci mają zaniżoną odporność i ich organizm nie może walczyć z wirusami.
U dorosłych opryszczka powoduje wiele niedogodności, a dla niemowląt to może być nawet śmiertelne! Na szczęście Sienna otrzymała pomoc ekspertów i powoli wróciła do zdrowia.

Mimo że proces gojenia się twarzy rozłożony jest na wiele lat, życie dziewczynki nie jest już w niebezpieczeństwie. Jej matka chce ostrzec wszystkich rodziców, że nie powinni oni umożliwiać swoim krewnym całowania dzieci w pierwszych dniach ich życia, ponieważ może skończyć się to tragicznie!
19

Oglądany: 173909x | Komentarzy: 78 | Okejek: 411 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało