Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

14 oznak, że umawiasz się z wariatką

297 301  
367   123  
Większość facetów umawiała się przynajmniej raz z wariatką. Nie z pozytywnie zakręconą dziewczyną, tylko z klasyczną wariatką. Gdy już udało się ją skutecznie zgubić czy zablokować na FB, czas na poszukanie nowej dziewczyny. Jak nie popełnić drugi raz tego samego błędu?

#1. Nie ma żadnych przyjaciółek

Od zarania dziejów wariatki z zasady nie przyjaźnią się z kobietami. Źle się czują w towarzystwie innych kobiet, nie lubią się zwierzać i wolą nie być porównywane do swoich znajomych. Kobieta nie musi mieć wielu przyjaciółek, jednak jeśli nie ma ani jednej, to zły znak. Omijaj ją szerokim łukiem.

#2. Zawsze jest ofiarą


Każdemu się zdarzy coś złego. Nie jest to wynik własnego błędu, lecz zbiegu okoliczności lub monstrualnego pecha. Ale jeśli umawiasz się z wariatką, to bądź pewny, że będzie za wszystko obwiniała innych. Począwszy od rodziców i rodzeństwa, poprzez kolegów z pracy i skończywszy na przypadkowej osobie, z którą jechała tramwajem. Oczywiście najbardziej winni będą jej byli faceci. Możliwe, że będziesz chciał jej pomóc, zrobić wszystko, aby poczuła się lepiej, ale wcześniej niż później zorientujesz się, że to wszystko bzdury. Pamiętaj, że gdy ją zostawisz, dołączysz do grona tych wrednych osób, o których będzie mówiła następnej ofierze.

#3. Nienawidzi wszystkich swoich byłych


Nie tylko ich obgaduje i obwinia za różne rzeczy, ale po prostu ich nienawidzi. Jasne, że mało kto z nas zostaje w przyjacielskich stosunkach z byłym partnerem, może ich nawet teraz niezbyt lubimy, ale wariatki szczerze ich nienawidzą. Sprawa jest prosta, jeśli nienawidzi każdego byłego, to znaczy, że problem jest z nią, a nie z nimi.

#4. Mówi, że nikt jej nie lubi


Stawiając się w roli ofiary, potrafi świetnie odwrócić kota ogonem. To wina innych. Ona jest miła, przyjacielska, stara się jak może, wyciąga rękę i tak dalej, ale to ludzie są dziwni i nikt jej nie lubi. Dlaczego wszystkie jej „przyjaźnie” kończą się po kilku dniach? Może właśnie dlatego, że jest rąbnięta i nie da się z nią wytrzymać.

#5. Praca i współpracownicy


Zakładając, że w ogóle ma jakąkolwiek robotę. Wariatki z reguły bardzo często zmieniają miejsce pracy, pracują niezbyt długo i zawsze rzucają ją z wielkim hukiem. Jeśli pracuje, musisz codziennie wysłuchiwać narzekań na szefa i innych współpracowników. Wszyscy są niedouczonymi bucami, którym się wydaje, że wiedzą wszystko. A nasza biedna wariatka czuje się tam źle, nikt jej nie chce słuchać, mimo że jest mądrzejsza, i nikt jej nie szanuje tak, jak ona na to zasługuje.

#6. Szpieguje cię


Ogólnie mówiąc: każda osoba, która jest podejrzliwa jest osobą podejrzaną. Ludzie, którzy boją się, że ktoś ich okradnie, sami skorzystają z okazji zwinięcia czegoś. Szalone dziewczyny robią szalone rzeczy. Jedną z nich jest szpiegowanie swojego partnera. Przeczytają wszystkie wiadomości, włamią się na FB, sprawdzą prywatne i służbowe maile. Potrafią śledzić faceta, któremu pozwoliły w końcu spotkać się z kolegami. Bez przerwy dzwoni i zadaje pytania: gdzie jesteś, z kim jesteś, co robisz, kiedy wrócisz, kochasz mnie jeszcze i tak w nieskończoność.

#7. Zbyt szybko się przywiązuje


Po pierwszej razem spędzonej nocy zaczyna do ciebie mówić „kotku” lub „misiu”, przygotowuje ci kanapeczki do pracy, chce jak najszybciej poznać twoich rodziców, pyta gdzie chciałbyś spędzić miesiąc miodowy i jakie są twoje ulubione imiona dla córki i syna. To nie jest normalne. Jeśli na taką trafisz, uciekaj jak najszybciej.

#8. Za dużo imprezuje


To jest trochę niejednoznaczne. Niektórzy z nas imprezują w weekendy, inni co noc - i dla nich to jest normalne. Jeśli chodzi o szalone dziewczyny, to bardziej tu chodzi o jakość imprezowania niż o ilość wyjść tygodniowo. Wariatki imprezują na całego. Tańczą do upadłego, piją każdy alkohol, próbują narkotyków, trzeba je wypraszać z klubu, bo obsługa chce już iść spać. Taka krejzolka to świetna osóbka do jednorazowego wyskoczenia do baru, ale nie jest to na pewno materiał na stałą dziewczynę.

#9. New Age i inne


To całkiem inny typ szalonych dziewczyn. Są mniej niebezpieczne niż prawdziwe wariatki i na pewno nie potną ci opon, gdy je rzucisz. Dziewczyny zafiksowane na punkcie nowych trendów są po prostu szalenie irytujące. Otaczają się kotami, kryształami, wizerunkami smoków czy co tam akurat jest modne. Swój dzień zaczynają od horoskopu i innych czarów i postępują zgodnie z tym, co im wyszło z kart. Ćwiczą jogę, medytują i za wszelką cenę chcą znaleźć sens istnienia. Mogą tym ciebie doprowadzić do szewskiej pasji i to ty możesz pociąć im opony w samochodzie.

#10. Niepewna swojego wyglądu


Umówmy się, faceci nie szukają sobie brzydkiej kobiety, jeśli już zdecydują się na jakąś to oznacza, że jest ona dla nich atrakcyjna fizycznie. Jeśli więc kobieta będzie stale marudziła na temat swojego wyglądu i wymyślała urojone defekty urody, to facet w końcu w to uwierzy. Po tym, jak wysłucha tysiąc razy, że „mam za małe cycki”, „mam krzywe nogi”, „każda inna kobieta jest ładniejsza niż ja”, po prostu pójdzie i poszuka sobie ładniejszej. Po co ma być z takim potworem.

#11. Często się wkurza


Nie chodzi tu o drobne sprzeczki czy ciche dni, ale o klasyczne awantury. Jeśli dziewczyna potrafi urządzić ci piekielną awanturę połączoną z rękoczynami i rzucaniem w ciebie różnymi przedmiotami z naprawdę błahego powodu, to nie zastanawiaj się długo, tylko zerwij z nią i uciekaj gdzie pieprz rośnie.

#12. Sprawy łóżkowe


To może się wam nie spodobać, ale stare angielskie przysłowie mówi “crazy in bed, crazy in the head”. I to jest szczera prawda. Kobieta, która w łóżku jest niesamowita, aktywna, z pomysłami i zawsze chętna do igraszek jest zazwyczaj stuknięta. Normalne kobiety nie zgadzają się na wszystko i o każdej porze, a dla wariatek nie ma żadnego tabu ani ograniczeń.

#13. Płaczem osiągnie cel


Kobiety są wrażliwe i czasami płaczą, gdy są smutne lub nie wiedzą jak sobie poradzić z problemem. To im pomaga i to jest normalne. Ale wariatki nie płaczą tak po prostu, tylko używają łez do manipulowania innymi. Gdy nie wiedzą jak osiągnąć swój cel, udają załamanie nerwowe, płaczą jak bobry i nie przestaną dopóki zmęczony przeciwnik się nie podda i nie zrobi tego, co wariatka chce.

#14. Kłamie


Wariaci to urodzeni kłamcy. Kłamią świetnie i trudno jest ich na tym przyłapać. Są to drobne kłamstewka na temat tego gdzie i z kim wychodzi, ile kosztowała nowa torebka, ale i te większe typu praca, obecny status małżeński i tak dalej. Ale jeśli raz zauważysz, że coś w jej narracji zgrzyta, szybko odkryjesz pozostałe kłamstwa. Nasza rada: rzuć kłamczuchę od razu, jeśli cię okłamuje, nie zasługuje na ciebie.
125

Oglądany: 297301x | Komentarzy: 123 | Okejek: 367 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

27.01

26.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało