Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

15 najczęściej pauzowanych momentów w filmach

369 881  
841   72  
Czasem coś nam przemknie przed oczami, nie wiemy, czy dobrze zauważyliśmy, ale na szczęście na pilocie jest przycisk "pauza". Używajcie go, w wielu przypadkach naprawdę warto.

#1. Nagi instynkt


Pokazała czy nie pokazała? To jest bez wątpienia najczęściej pauzowany moment w historii kinematografii. Wszyscy faceci chcieli zobaczyć przynajmniej na ekranie to, co ten szczęściarz Michael Douglas widział na żywo na planie filmowym.

#2. Jurassic World


Wszyscy patrzyliśmy , jak podczas ataku pterodaktyla spanikowani ludzie uciekają we wszystkich kierunkach i prawdopodobnie przegapiliśmy moment, w którym Jimmy Buffett najpierw złapał Margarity, a dopiero potem pobiegł szukać schronienia. Mądry chłopak.

#3. Beztroskie lata w Ridgemont High


Kto nie pamięta tej pięknej sceny, w której rozmarzony Brad Hamilton widzi wychodzącą z basenu Lindę Barrett. Dziewczyna zmysłowo zdejmująca górę czerwonego bikini pojawiała się w fantazjach wielu chłopców w latach 80.

#4. Iron Man


W tym filmie ukryto wiele easter eggów, ale tym, który wzbudził największe emocje był prototyp tarczy Kapitana Ameryki widoczny na tym zdjęciu pod prawym ramieniem Tony’ego.

#5. Gwiezdne Wojny


W „Gwiezdnych wojnach: Nowej nadziei” rozbawieni widzowie zatrzymywali film, żeby zobaczyć jak jeden ze Storm Trooperów wali głową w futrynę.

#6. Poszukiwacze zaginionej Arki


Na twarzy Paula Freemana wylądowała mucha. Wolniutko szła sobie w kierunku jego ust. Czy weszła? Pamiętacie?

#7. Wilk z Wall Street


Margot Robbie jest hipnotyzująco piękną kobietą. Tę scenę należy oglądać w zwolnionym tempie.To jest po prostu obowiązek.

#8. Batman i Superman w tym samym świecie, w tym samym czasie


Podczas walki pomiędzy Supermanem a generałem Zod w kosmosie, panowie uderzają w satelitę. Na satelicie możemy zauważyć logo Wayne Enterprises. I wszystko jasne.

#9. Fight Club


Wydaje się, że jedynym celem nakręcenia „Fight Club” było to, że David Fincher chciał sobie pograć z widzem. Jego celem było najprawdopodobniej doprowadzenie oglądających do szału. Jednym z prostych i diabolicznych zabiegów było pokazywanie pojedynczych klatek z Tylerem Durdenem w przypadkowych (albo starannie dobranych) momentach. Każdy fan tego filmu na pewno naciskał pauzę i przeklinał Finchera, starając się rozkminić „co artysta miał na myśli”.

#10. Sprzęt Butcha


Wielbiciele filmów Tarantino oglądają je z pilotem w ręce. Jest w nich wiele momentów, które aż proszą się o naciśnięcie pauzy. Jedną z najczęściej pauzowanych scen jest ta z „Pulp Fiction”. Widzowie przysięgają, że można w niej zobaczyć penis Bruce’a Willisa.

#11. Trzy cycki


Stare przysłowie mówi: „Lepsze trzy cycki niż jeden”. Osoby, które oglądały „Pamięć absolutną” na pewno do dziś pamiętają z tego filmu jedynie zmutowaną prostytutkę z Marsa, pokazującą swoje cycuszki Arnoldowi S. Umówmy się, że pauzę włączano tylko po to, żeby podziwiać artyzm charakteryzatorów.

#12. Boogie Nights


Paul Thomas Anderson zdecydował się na scenę, w której Mark Wahlberg wyciąga ze spodni gigantycznego penisa. Oczywiście, że był on sztuczny, ale większość z nas musiała się upewnić - zatrzymując i cofając scenę kilka razy.

#13. Dzikie żądze


Nie będziemy obrażać twojej inteligencji tłumacząc dlaczego ta scena wymaga zapauzowania.

#14. Psychoza


„Psychoza” to nieźle pokręcony film. W jednej ze scen na twarzy Normana Batesa pojawia się zarys czaszki - trzeba być super szybkim, aby w odpowiednim momencie nacisnąć pauzę i przyjrzeć się temu dokładnie.

#15. Postać w ruchu


Czasem musisz nacisnąć pauzę, aby docenić pracę filmowców, a czasem po to, aby docenić pracę tyłka Catherine Zeta - Jones. Mówicie, że w „Osaczonych” grał Sean Connery? Że w filmie o coś tam chodziło? Nikt z nas tego nie pamięta. Pamiętamy jedynie tyłek w ruchu, pauzowany.

Źródła: 1, 2.
45

Oglądany: 369881x | Komentarzy: 72 | Okejek: 841 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało