Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Celebryci, którzy zostali aresztowani pięć i więcej razy

158 832  
404   50  
Celebryci to też ludzie i czasem zdarzy im się trafić za kratki. Za prowadzenie po pijaku, za pobicie, ale i za działanie w szczytnym celu. Rekordzista z tej listy trafił do aresztu 66 razy!

#1. Lindsay Lohan - 5

via gigaom.com
Ile gwiazd może poszczycić się tym, że jak Lindsay zaliczyły epicki upadek z wyżyn na samo dno i stały się pośmiewiskiem dla wszystkich? Rozchwytywana gwiazdka zaczęła karierę zanim skończyła 10 lat, a krytycy mówili, że będzie kiedyś wielką aktorką. Dziś zamiast o wielkich rolach czytamy o jej aresztowaniach. To za jazdę pod wpływem alkoholu, za posiadanie kokainy czy też za niedotrzymanie warunków wyroku w zawieszeniu. Równie często jak w kryminale gwiazdeczka ląduje na odwyku.

#2. Robert Downey Jr - 6

via youthpanda.com

W 1996 roku Robert został aresztowany po raz pierwszy za posiadanie heroiny, kokainy i broni. Dostał wyrok w zawieszeniu i musiał co kilka tygodni poddawać się testom na obecność narkotyków. Następnym razem aresztowano go za niedotrzymanie terminu testów. Za olanie testów skazano go na pół roku za kratkami. Potem aresztowano go jeszcze kilka razy za posiadanie narkotyków. Gdy wszyscy myśleli, że już po nim, chłopak wziął się za siebie i od wielu lat jest czysty i gra w niezłych filmach.

#3. Sean Penn - 6


Sean Penn nie opowiada o swoich aresztowaniach. Kilka z nich zostało zamiecionych pod dywan i teoretycznie nikt o nich nie wie. Ale ludzie z jego bliskiego otoczenia potwierdzają, że policji udało się go złapać 6 razy. Pierwszy raz aresztowano go za pobicie fotografa, później za naruszenie zasad zwolnienia warunkowego, a następnie za napaść na żonę, które to stanowisko pełniła wówczas Madonna. O innych aresztowaniach Penn milczy. Najważniejsze, że w ostatnich latach się uspokoił.

#4. Vanilla Ice - 6


Wielu z nas nabijało się z białego chłopaczka, któremu wydawało się, że jest raperem i gangsterem. Rapowanie było totalnym niewypałem, ale gangsterka trochę mu wyszła. Pierwszy raz aresztowano go za udział w nielegalnych wyścigach, potem za grożenie bronią bezdomnemu, a w końcu za pobicie żony. W lutym 2015 roku aresztowano go za obrobienie domu na Florydzie. Vanilla Ice lubi próbować sił w różnych dziedzinach.

#5. Foxy Brown - 7


Foxy Brown jest klasycznym przykładem zwykłego dupka. Pierwszy raz aresztowano ją za to, że opluła pracowników hotelu, którzy źle wyprasowali jej ubrania. Potem za prowadzenie bez prawa jazdy i spowodowanie wypadku. Innym razem zaatakowała policjanta na lotnisku. Kobitka ma problemy z temperamentem, ponieważ w 2004 roku pobiła dwie pracownice salonu piękności, a w 2007 sprzedawczynię w sklepie.

#6. George Michael - 7


Trudno uwierzyć, że śliczny i popularny wokalista ma kłopoty z prawem. Pierwszy raz aresztowano go za nieobyczajne zachowanie w publicznej toalecie. Potem za posiadanie narkotyków, następnie za jazdę pod wpływem narkotyków, potem znów w publicznej toalecie, ale tym razem za narkotyki. On chyba powinien omijać toalety szerokim łukiem. W 2010 roku poszedł na odwyk i od tamtej pory trzyma się z dala od kłopotów.

#7. Bobby Brown - 7


Obecność tego pana na naszej liście nie zaskoczyła chyba nikogo, ewentualnie mogło zaskoczyć to, że aresztowano go tylko 7 razy. Bobby trafiał za kratki za posiadanie kokainy i innych narkotyków, za jazdę pod wpływem różnych używek, no i najsłynniejsze aresztowanie za pobicie swojej żony, uwielbianej przez tłumy Whitney Houston. Brown spędził wiele czasu na odwyku i na razie nic o nim nie słychać.

#8. James Brown - 8


Ta legenda muzyki nie była dobrym człowiekiem. James Brown był oskarżony o zażywanie narkotyków, ucieczki przed policją, grożenie bronią i przemoc domową. Muzyk został dwukrotnie aresztowany za pobicie żony ołowianą rurką. Na scenie James Brown był niesamowitym człowiekiem, poza nią był po prostu złym, brutalnym osobnikiem.

#9. DMX - 13


Raper i aktor trafił do aresztu 13 razy oskarżony o różne rzeczy, a między innymi za posiadanie broni i narkotyków, okrucieństwo w stosunku do zwierząt oraz posługiwanie się fałszywymi dokumentami. W 2004 roku aresztowano go za coś takiego - będąc pod wpływem alkoholu udawał, że jest agentem federalnym, miał przy sobie nielegalną broń i próbował ukraść samochód na lotnisku. Ma chłopak fantazję, trzeba mu to przyznać. Niedawno wsadzono go za unikanie płacenia alimentów, handlowanie narkotykami i stawianie oporu podczas aresztowania.

#10. Mike Tyson - 40


Ten genialny bokser jest najzwyczajniej w świecie szalony i wredny. Większość z jego aresztowań miała miejsce zanim zaczął karierę sportową. Jako nastolatek nieustannie wszczynał bójki i parał się drobnymi przestępstwami. Z wiekiem ewoluował i był aresztowany za jazdę pod wpływem, posiadanie kokainy oraz gwałt, za który odsiedział trzy lata.

#11. Martin Sheen - 66


Ten pan nie popełnił żadnego poważnego przestępstwa i chciał zostać aresztowany za każdym razem. Marin Sheen był wielkim aktywistą i brał udział w wielu akcjach protestacyjnych. Jeśli uważał, że coś jest niesprawiedliwe, dołączał do grupy protestujących w danej sprawie. Był aresztowany za wtargnięcie na cudzy teren, zakłócanie porządku i nieposłuszeństwo obywatelskie.
6

Oglądany: 158832x | Komentarzy: 50 | Okejek: 404 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało