Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Ingrid Oliveira - bohaterka seks-skandalu z Igrzysk Olimpijskich w Rio

146 353  
201   91  
Atrakcyjna sportsmenka z Brazylii został wyrzucona z wioski olimpijskiej. Wydało się bowiem, że tuż przed bardzo ważnym startem nie mogła się powstrzymać przed gorącą nocą z reprezentantem Brazylii w kajakarstwie górskim i przez to nie udał się jej występ na pływalni.

16
Wszystko wydało się po rozczarowującym wyniku w synchronicznych skokach do wody. Brała w nich udział razem z Giovanną Pedroso. 17-latka wściekła się po zajęciu przez Brazylijki ostatniego miejsca w zawodach. Zdradziła, że w noc przed startem została wypędzona z ich wspólnego pokoju, bo Ingrid musiała - kolokwialnie mówiąc - pobzykać. Media nazwały zdarzenie "maratonem seksu", a młoda Pedroso stwierdziła, że "Oliveira bardziej interesuje się swoim tyłkiem niż skokami".

1-2

Powyższego duetu nie zobaczymy już w jednej drużynie. Oliveira stwierdziła, że "nie będzie już synchronicznie skakać z Pedroso".

1-1
Pedro, pierwszy z lewej, współwinny seks-skandalu z wioski olimpijskiej.

Nie był to jednak pierwszy tego typu wybryk Ingrid. Wcześniej, tuż przez zeszłorocznym Pan American Games w Toronto, krytykowano ją za publikowanie "prowokacyjnych" zdjęć na Instagramie. Brazylijczycy oskarżali ją o to, że dziewczyna bardziej "koncentruje się na zdjęciach tyłka, niż zdobywaniu medali". Nie pomógł fakt, że zupełnie nie wyszedł jej wtedy skok, wylądowała bowiem na plecach i zdobyła okrągłe 0 punktów. Przyznała potem, że pełne nienawiści komentarze pod jej zdjęciami zwaliły ją z nóg.

Czy zdjęcia z jej Instragrama rzeczywiście są tak niestosowne? Oceńcie sami!

#1.

2

#2.

3

#3.

4

#4.

5

#5.

6

#6.

7

#7.

8

#8.

9

#9.

10

#10.

11

#11.

12

#12.

13

#13.

14

#14.

15

Na poniższym filmie można zobaczyć jak skacze:
58

Oglądany: 146353x | Komentarzy: 91 | Okejek: 201 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało