Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najbardziej wkurzające rzeczy, które robi twoja dziewczyna, gdy zamieszkacie razem

199 966  
332   137  
Zamieszkaliście w końcu razem. Wszystko gra, jest super, aż do momentu, w którym przestaje być super. Nagle zauważasz, że twoje rzeczy gdzieś znikają, że nagle robisz coś, czego nienawidzisz i tak dalej. Co najbardziej wkurza facetów?

#1. Zmusza cię do oglądania jej ulubionych seriali

Fajnie jest razem usiąść na sofie i obejrzeć dobry serial. Ale niewiele dziewczyn wybierze „Narcos”. One wolą jakieś bardzo skomplikowane seriale, gdzie jest dużo uczuć, dużo łez i jeszcze więcej niezrozumiałych dla przeciętnego faceta relacji. Oczywiście nie zabraniamy kobietom oglądać takich seriali, ale dlaczego zmuszają bogu ducha winnych facetów do oglądania? I jeszcze wymagają, aby ogarnąć serialową rzeczywistość i rozmawiać o tym. I zapomnij, że możesz siedzieć przy niej i robić coś na smartfonie - masz oglądać w skupieniu, bo tak!

#2. Kradnie ci ciuchy


Już od kilku lat modne jest noszenie przez dziewczyny ubrań większych o kilka rozmiarów. Pół biedy, jeśli dziewczyna kupuje sobie w sklepie takie męskie ciuchy. Jednak gdy zamieszkasz razem z dziewczyną, od razu zaczyna obowiązywać niepisana zasada - wszystkie twoje rzeczy stają się automatycznie jej rzeczami. Sięgasz rano po ulubiony podkoszulek i trafiasz na puste miejsce w szafie. Kobieta była szybsza. Sypia w twoich bokserkach. Pierze twoje termoaktywne ciuchy w proszku i dodaje płynu do płukania, co zupełnie rujnuje ich właściwości. Jedyna pociecha to fakt, że w twojej koszuli wygląda naprawdę seksownie.

#3. Odsłania okna, gdy jesteś nagi

shutterstock_321685055

Wasi sąsiedzi myślą, że jesteś jakimś cholernym nudystą. A co innego mają myśleć, gdy widzą cię gołego o poranku, snującego się z sypialni do kuchni w poszukiwaniu kawy. Generalnie faceci rano potrzebują chwili czasu, aby się spokojnie podrapać po wiadomo czym i wypić kawę, a potem dopiero ubrać i zacząć dzień. Kobiety wyskakują z łóżka i odsłaniają wszystkie okna, aby szybciej się obudzić.

#4. Nie wie, gdzie położyła klucze, a ty musisz brać udział w ich szukaniu


To ona nigdy nie pamięta, gdzie odłożyła klucze. Dlaczego więc to ma być twój problem? To nie są w końcu twoje klucze. Musi gdzieś wyjść i nagle dzieje się coś strasznego - ona biega po mieszkaniu płacząc lub przeklinając, pies chowa się pod łóżkiem, przedmioty latają w powietrzu, domaga się od ciebie natychmiastowego zlokalizowania jej kluczy. Zamykasz oczy, myślisz, zadajesz pytanie: „może są w kieszeni kurtki, w której wczoraj byłaś”? Tak, są tam, uratowałeś dzień. I kolejny raz maksymalnie się wkurzyłeś.

#5. Musisz odwalać brudną robotę


Taką dosłowną brudną robotę, czyli wynosić śmieci, zabijać pająki i inne robactwo oraz sprzątać psie czy kocie kupy. To kolejna niepisana zasada, jeśli chodzi o wspólne mieszkanie - tymi sprawami zajmuje się facet. Ale dlaczego? Tylko dlatego, że jest mężczyzną? To chyba jednak niesprawiedliwe. Nie narzekajcie jednak, panowie. Z badań wynika, że faceci robią zazwyczaj te trzy rzeczy - wynoszą śmieci, zajmują się drobnymi naprawami i zmieniają żarówki. Kobiety natomiast ogarniają pozostałe 36 zadań domowych.

#6. Zmienia temperaturę


Na to nic nie poradzimy, natura tak to zrobiła, że kobiety i mężczyźni inaczej odczuwają temperaturę. Idziecie spać, temperatura ustawiona na optymalne 21-22 stopni, wszystko w porządku. Nagle budzisz się w nocy, jest ci gorąco jak diabli, nie możesz oddychać, przez zalane potem oczęta widzisz, że twoja ukochana podkręciła termostat o kilka stopni. I wiesz co, z kobietą w tym przypadku nie wygrasz, więc zamiast się wkurzać, najlepiej się z tym pogodzić.

#7. Ona i jej rzeczy zabierają za dużo miejsca


Zaraz po wprowadzeniu się do nowego mieszkania wasze rzeczy zajmują mniej więcej tyle samo miejsca. Z czasem twoja przestrzeń tajemniczo się kurczy, twoje graty znikają w pudłach, skrytkach czy też nawet znajdują drogę do szopki w ogrodzie. A ona niespostrzeżenie okupuje już 90% waszego domu czy mieszkania. Ten problem najwyraźniej widać w łazience. Nie wierzysz? Zajrzyj tam. Uda ci się bez mapki odszukać coś twojego, czego nie używasz na co dzień? No i klasyczne zajmowanie 80% łóżka w nocy.

#8. Psuje twoje rzeczy


Jasne, że nie da się uniknąć tego, że z czasem coś może się zepsuć. Najwięcej zniszczeń w twoich rzeczach dokonuje o dziwo nie domowe zwierzątko, ale twoja dziewczyna. Położy kubek z kawą na twojej ulubionej książce, zostawiając paskudne kawowe kółeczko, przy sprzątaniu zadrapie twoją gitarę, zaparkuje twój samochód w gęstych, kolczastych zaroślach. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że o swoje rzeczy dba jak cenne okazy muzealne i troszczy się o nie jak o ukochane dziecko.

#9. Tracisz cenny czas czekając na nią


Kolejny stereotyp, ale bardzo prawdziwy. Na kobietę się czeka. Nawet jeśli mówi, że jest już gotowa i wychodzicie, nie wierz jej tak od razu. Ty zarzucisz kurtkę i buty i czekasz jak jakiś debil, aż ona się pojawi w przedpokoju. Może i się pojawi, ale rzuci okiem w lustro i powie: "muszę poprawić lewe oko" - i znika w łazience na pół godziny. Po wyjściu wygląda dokładnie tak samo jak wtedy, gdy do niej wchodziła, ale ona jest zadowolona, a ty maksymalnie wkurzony.

#10. Zapomina o kupieniu twoich rzeczy


Idzie na zakupy, pyta, czego potrzebujesz, ty wymieniasz trzy rzeczy, ona przynosi dwie. Z czego jedna zazwyczaj jest zamiennikiem. Nikt nie wie, jak to się dzieje. Nawet jeśli napiszesz jej listę, zrobisz zdjęcia tego co potrzebujesz i prześlesz jej na telefon - i tak schrzani sprawę. Nie przyniesie do domu wszystkiego, o co ją prosiłeś. Ale przyniesie wszystko to, czego ona potrzebuje plus jakiś bonusik. Albo pięć. O swoich rzeczach nigdy, przenigdy nie zapomni.
262

Oglądany: 199966x | Komentarzy: 137 | Okejek: 332 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało