Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

15 kobiet wspomina swoje najgorsze randki

229 609  
472   143  
Chodzenie na randki to często loteria, na której można nieźle się przejechać. Tym razem o swoich najgorszych doświadczeniach w tej kwestii opowiedzą dziewczyny.

#1. "Moja najgorsza randka zaczęła się od tego, że koleś bezustannie opowiadał o swojej byłej, a skończyła na tym, że się posikałam"

#2. "Jestem właśnie po randce z kolesiem poznanym na Tinderze - najgorszej w moim życiu. Przyprowadził swoją matkę"


#3. "Moja najgorsza randka była wtedy, kiedy koleś zaprosił mnie do McDonald's, zamówił jedzenie za 30 dolców i poprosił, żebym zapłaciła"


#4. "Moja najgorsza randka. Nasze drugie spotkanie, a on ciągle prosił, żebym pokazała mu piersi. Co się stało z oldskulowymi kochankami?"


#5. "Byłam właśnie na najgorszej randce swojego życia - z wyborcą Donalda Trumpa. Chyba zapomniał, że jestem imigrantką"


#6. "Byłam dziś na swojej najgorszej randce w życiu: śmierdział, próbował dać kelnerowi napiwek w wysokości jednego dolara, przyznał się do znęcania nad kobietą w przeszłości, a z nosa przez cały czas wisiała mu wielka koza"


#7. "Wczoraj byłam na najgorszej randce w życiu. Nie przestawał gapić się w swój telefon i drapał się jajkach podczas kolacji. SAMOTNA NA ZAWSZE"


#8. "Kiedyś byłam na randce z gościem, który mówił z pełnymi ustami. Później odebrał telefon od mamy i rozmawiał z nią przez 30 minut, ciągle mając jedzenie w ustach"


#9. "Byłam kiedyś na randce z kolesiem, który najpierw się spóźnił, a później wytrącił małej dziewczynce popcorn i zwalił winę na mnie. Najgorsza randka, na jakiej byłam"


#10. "Moja pierwsza randka była zarazem najgorszą. Ciągle (głośno) pierdział, a do tego zamówił paluszki z kurczaka i frytki, jakby to miało pomóc. Nigdy więcej"


#11. "Na drugiej randce koleś zaproponował, żebyśmy razem zamieszkali i pojechali na wakacje, po czym szedł za mną do domu już po tym, jak się z nim pożegnałam. Moja najgorsza randka"


#12. "Byłam na czymś, co wydawało mi się wspaniałą randką z uroczym facetem. Poszliśmy do niego i uprawialiśmy seks. Potem jego dziewczyna wróciła do domu"


#13. "Najgorszą randkę miałam wtedy, kiedy była dziewczyna gościa, z którym się umówiłam pojawiła się w pobliżu ze swoim nowym chłopakiem. Nie rozmawiał ze mną, tylko ciągle wodził za nią wzrokiem. Prawie się popłakałam"


#14. "Na mojej najgorszej randce nie zdążyli jeszcze podać przystawek, a koleś wspomniał o moich cyckach 5 razy, mimo że prosiłam go, aby przestał. Chciałam wyjść do łazienki i nigdy nie wrócić"


#15. "Właśnie wróciłam z najgorszej randki w życiu. Zjawił się ze swoim kuzynem i wkurzył się, że nie chcę z nimi uczestniczyć w trójkąciku. Wysiadłam z jego samochodu i poszłam do domu"


Poczytaj też, dlaczego tak trudno czasem zrozumieć kobiety
63

Oglądany: 229609x | Komentarzy: 143 | Okejek: 472 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.12

02.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało