Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Cosplay jako narzędzie walki z zawziętą szefową

234 127  
972   153  
Widzicie coś niestosownego w tym stroju? Szefowa June J. Rivas uznała, że ubiera się ona nieodpowiednio w miejscu pracy i nakazała jej zmienić styl. Kiedy ta złożyła na nią skargę, szefowa zmieniła regulamin odnośnie strojów w pracy. Ale nie wiedziała, że trafiła na zaciętą babkę, a to był dopiero początek jej możliwości.

#1.

Przełożona powiedziała June, że to jest nieprofesjonalne i nie odpowiada jej taka fryzura i chustka na głowie. Kiedy June złożyła skargę na takie traktowanie, szefowa zmieniła oficjalny regulamin, w którym zakazała określonych fryzur i nakryć głowy.

#2.


Szefowej nie spodobało się, że codziennie noszę koński ogon. Był on "nieprofesjonalny", tak samo jak "nieprofesjonalna" była chustka na głowie. Złożyłam przeciwko niej skargę na nękanie w pracy, ponieważ w kontrakcie było zapisane "Brak zasad ubioru. Masz być czysta i schludna" (na zdj. 1 pokazuję jak zwykle wyglądam).

W odpowiedzi ona rozesłała nową notatkę służbową. Teraz mamy zasady ubioru. Zakazane zostało to co powyżej, a dodatkowo szelki, czapki, sandały, dekolt, odkryte plecy, koronki, a nawet (cytuję) "tradycyjne nakrycia głowy".

Taaa. Pozew tak bardzo.

Zdecydowałam się na złożenie skargi w EEOC, ale w czasie trwania dochodzenia podporządkuję się.

Codziennie przychodzę do pracy w stroju, który spełnia nałożone przez nią kryteria... tylko... nie do końca tak, jak tego oczekiwała.

No, w końcu mówimy o mnie :)

#3.#4.#5.#6.#7.#8.


55

Oglądany: 234127x | Komentarzy: 153 | Okejek: 972 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.06

19.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało