Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Pakt z Janem Pawłem II? Internauta mówi "sprawdzam" i wysyła zapytanie do rządu

93 617  
619   167  
"Mamy zawarty pakt z Ojcem Świętym Janem Pawłem II, który od początku patronuje temu wielkiemu świętu młodych ludzi" - powiedziała Beata Kempa w wywiadzie telewizyjnym. Ma to zapewnić m.in. dobrą pogodę na Światowych Dniach Młodzieży - ciekawski internauta Ausir postanowił dotrzeć do jego treści.
Wypowiedź przedstawicielki rządu:

- To jest na wypadek, gdyby był jakiś kataklizm. Ale my, panie redaktorze, powiem jasno i odważnie, mamy zwarty pakt z Ojcem Świętym Janem Pawłem II, który od początku patronuje temu wielkiemu świętu młodych ludzi i myślę, że takiej sytuacji absolutnie nie będzie. Jesteśmy ludźmi dużej, olbrzymiej wiary. Nie lękamy się. Tak jak dzisiaj zachęcał eminencja ks. kard. Dziwisz - uspokajała Kempa.
- Ale na pytanie o gwarancję [bezpieczeństwa - red.] opowiada pani, że gwarancję daje nam Jan Paweł II? - dopytywał prowadzący.
- I służby, i Jan Paweł II. Ale przede wszystkim to, że - jak pan pamięta, wszystkie zagrożenia, które zdiagnozowaliśmy w styczniu, które były tak szeroko omawiane - spowodowały to, że dzisiaj jesteśmy również na wypadki pogodowe bardzo dobrze przygotowani. Również na upały - odpowiedziała szefowa kancelarii Beaty Szydło.

A oto list:
Naszym zdaniem, trochę się czepia, dopóki z diabłem nie paktują to jeszcze jest nadzieja...
84

Oglądany: 93617x | Komentarzy: 167 | Okejek: 619 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.02

27.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało