Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Wygrywanie na loterii nie jest dla każdego. Ci ludzie też zmarnowali sobie życie

314 060  
652   108  
Fajnie byłoby wygrać parę milionów - rozwiązałoby to pewnie sporo problemów. Okazuje się jednak, że z posiadaniem takiej sumy wiąże się pewna odpowiedzialność. Tym ludziom niestety zabrakło roztropności, a największe szczęście w życiu zamieniło się w przekleństwo...

#1. Martyn i Kay Tott

1
Może nie do końca zmarnowali sobie życie, z pewnością przegrali życie. Udało im się skreślić szczęśliwe liczby, co zaowocowało wygraną w wysokości 5 milionów dolarów. Pech chciał, że zgubili jednak zwycięski los i nie zmieścili się w 30-dniowym okresie, podczas którego można taką zgubę zgłosić. Jest to największa nieodebrana wygrana w całej, ponad 20-letniej, historii tamtejszej loterii.

#2. Janite Lee

2

18 milionów dolarów to imponująca suma. Pani Lee potrzebowała zaledwie dziesięciu lat, by wszystko przepuścić. Perukarka z Korei Południowej miała dobre intencje, bowiem największą część roztrwoniła na cele charytatywne. Ponadto, jej wpłaty stanowiły swego czasu lwią część budżetu Partii Demokratów.

#3. Ibi i Joseph Roncaioli

3

Małżonkowie wygrali 5 milionów dolarów. Mówi się, że kobieta oddała 2 miliony na rzecz dziecka, które miała z innym mężczyzną - mąż do pewnego czasu nie wiedział ani o dziecku, ani o tym, że żona przekazała mu fortunę. Kiedy tylko się dowiedział, musiał działać. Nie wystąpił jednak o rozwód. Zamiast tego otruł żonę sporą dawką środków przeciwbólowych.

#4. Andrew Jackson Whittaker

4

Andrew nie nacieszył się swoją wygraną w wysokości 144 milionów dolarów. Pół miliona stracił po tym, jak złodzieje włamali się do jego auta, ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Po jakimś czasie do sądu trafił pozew, ponieważ czeki, które wystawił na 1,5 miliona dolarów nie miały pokrycia. Okazało się, że przehulał wszystko w ciągu zaledwie czterech lat.

#5. Rhonda i Alex Toth

5

13 milionów dolarów to suma, która dożywotnio zaspokoiłaby potrzeby większości z nas. Im wystarczyło jednak zaledwie na 15 lat. Według Tampa Bay Times, para zadeklarowała bankructwo, a amerykański Urząd Skarbowy oskarżył ich o unikanie płacenia podatków. Alex zmarł zanim sprawa trafiła do sądu, a Rhondę skazano na dwa lata więzienia.

#6. Luke Pittard

6

Walijczyk w 2006 roku wygrał 1,9 miliona dolarów, z czego większość wydał podczas wycieczki na Wyspy Kanaryjskie, wesele i dom. Półtora roku później zmuszony był do podjęcia pracy w McDonald's.

#7. Willie Hurt


W 1989 roku Willie wygrał 3,1 miliona dolarów. Dwa lata później rozwiódł się, stracił prawa do opieki nad dziećmi, został oskarżony o próbę morderstwa i uzależnił się od kokainy. Przećpał całą fortunę.

#8. Barry Shell


W 2009 roku wydał ostatnie pieniądze, by kupić los na loterię. Ciążył na nim jednak nakaz aresztowania za kradzież i posiadanie kradzionych rzeczy. Policja namierzyła go dzięki zdjęciu, na którym pozuje z wygraną. Pieniądze przekazał krewnemu.
10

Oglądany: 314060x | Komentarzy: 108 | Okejek: 652 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

30.09

29.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało