Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Gwiazdy, które straciły cnotę w niezbyt romantyczny sposób

252 629  
340   101  
Wszyscy wyobrażają sobie swój pierwszy raz jako coś pięknego - połączenie dusz i ciał, szał uniesień, romantyzm i cholera wie co jeszcze. Jednak zazwyczaj teoria a praktyka to całkiem różne rzeczy.

#1. Angelina Jolie

Angelina-Jolie
Angelina straciła cnotę gdy miała 14 lat. Nie mówi kim był jej chłopak, ani ile miał lat, ale na pewno był równie popieprzony jak ona - obydwoje podczas seksu pocięli się nożem aby stworzyć więź krwi.

#2. Michael Cera


Michael mówi, że stało się to wtedy gdy nie spał od 86 godzin. Jedyne co pamięta, że miało to miejsce na dachu jakiegoś magazynu. Pamięta też kumpla z jednorazowym aparatem. I praktycznie nic więcej. Może to i dobrze.

#3. Katy Perry


Katy Perry straciła cnotę na przednim siedzeniu Volvo. Było to strasznie niewygodne i niezbyt romantyczne, ale dziś potrafi się z tego śmiać.

#4. Ashton Kutcher


Dziś większość kobiet bez zastanowienia przespałaby się z Kutcherem, który uważany jest za jednego z najseksowniejszych facetów. Jego pierwszy raz był z dziewczyną, którą znalazł mu kolega. Miało to miejsce w lesie i trwało jakieś dwie sekundy. Dwa lata później znów się z nią przespał, żeby jej pokazać, jak bardzo się poprawił w tych sprawach.

#5. Lena Dunham


Pisarka i aktorka była dosyć młoda, gdy pierwszy raz wylądowała z chłopakiem w łóżku. Jedyne co pamięta, to dźwięk otwieranych drzwi i okrzyk koleżanki „Mazel Tov”!

#6. Shia LaBeouf


Shia martwił się trochę tym, że nie ma żadnego doświadczenia łóżkowego. Swojej pierwszej partnerce skłamał, że jest wyśmienitym, doświadczonym kochankiem. Gdy już znaleźli się w łóżku, podłożył pod jej pupę poduszkę i nie mógł trafić.

#7. Krysten Ritter


Aktorka i modelka wspomina swój pierwszy raz bez rozrzewnienia. Miało to miejsce w vanie jej chłopaka o imieniu Damien, którego rodzice nie nazywali inaczej niż Demon. Stało się to tuż przed treningiem koszykówki. Miała wtedy 14 lat a jedyne co od niego dostała to karteczka na której napisał: „No dobra, kocham cię. Staje mi na twój widok”.

#8. Sarah Silverman


Nie ma to jak NIE stracić cnoty podczas pierwszego razu. Sarah mówi, że chłopak z którym trafiła do łóżka poddał się po paru chwilach marudząc że „to nie jest tak jak na filmach”.

#9. Chris Evans


Czasami pierwszy raz nie jest zły, ale potem robimy coś głupiego. Nastoletni Chris zaraz po tym jak zakończył całkiem udany stosunek, pobiegł do domu, otworzył drzwi i wykrzyczał matce prosto w twarz: „Uprawiałem seks”!

#10. Anthony Kiedis


Muzyk stracił cnotę w wieku 12 lat. Zrobił to z osiemnastoletnią dziewczyną swojego ojca, w ich łóżku i oczywiście ojciec mu na to pozwolił. Na pewno była to bardzo niekomfortowa sytuacja.
247

Oglądany: 252629x | Komentarzy: 101 | Okejek: 340 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

26.11

25.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało