Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

10 głupich rzeczy, które robią kobiety niedojrzałe do związku

234 278  
516   131  
Zarówno mężczyźni, jak i kobiety robią różne rzeczy, które doprowadzają do szału drugą połówkę. Jednak to kobiety są mistrzyniami w odpychaniu facetów takimi oto zachowaniami.

#1. Przeglądają jego telefon

Facet to istota, która lubi i ceni swoją prywatność, nawet najlepsi przyjaciele nie wiedzą o sobie wszystkiego. Kobiety uwielbiają wiedzieć wszystko, ze swoimi koleżanusiami rozmawiają na każdy temat, nawet o konsystencji porannych kupek. Chcą również wiedzieć WSZYSTKO o swoim facecie. A skoro facet nie mówi zbyt wiele, to najlepszy sposób na to aby go poznać, to sprawdzenie telefonu. Niestety, jeśli mężczyzna przyłapie kobietę na szperaniu w jego prywatnych sprawach, odbiera to jako brak zaufania i wtrącanie się w prywatne sprawy. Nawet jeśli nie ma nic do ukrycia i tak nie toleruje przekraczania granic swojej prywatności.

#2. Zazdrość


Kobiety z natury są bardziej zazdrosne od mężczyzn. Kobiety chcą poznać współpracowniczki i koleżanki swojego mężczyzny, ocenić i zobaczyć, czy stanowią one jakieś niebezpieczeństwo. Jeśli facet zbyt długo rozmawia z jakąś atrakcyjną kobietą, może spodziewać się głośnej awantury lub cichych dni. Zazdrość nie prowadzi do niczego dobrego. Jest oznaką niedojrzałości, niepewności i braku zaufania. Kobieta jasno pokazuje, że sama uważa, że nie jest wystarczająco dobra dla faceta.

#3. Kontrola


Wiele kobiet nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że muszą kontrolować wszystko co robi ich facet. Dzwonią kilkanaście razy dziennie, wysyłają wiadomości, wpadają na siłownię, żeby sprawdzić, czy on serio jest tam, gdzie mówił że będzie. Jeśli nie odbierze telefonu lub nie odpisze natychmiast, kobieta zaczyna panikować, uruchamia wyobraźnię i dramat gotowy. Takie zachowanie bardzo skutecznie odstraszy mężczyzn, którzy uwielbiają swoją niezależność i nie lubią, gdy ktoś ich cały czas kontroluje.

#4. Nie pozwala mu się spotykać z kumplami


Zapomnij o kumplach, teraz jesteś w związku i masz inne obowiązki. Czy ja ci nie wystarczam, że musisz spotykać się z innymi osobami? Twoi kumple to banda troglodytów. Znacie to? Jeśli słyszeliście takie coś od kobiety, to najprawdopodobniej nie jesteście już nią. To kolejna rzecz, która pokazuje, że kobieta nie dorosła jeszcze do poważnego związku.

#5. Afiszuje się ze swoim związkiem na portalach społecznościowych


Im bardziej ktoś afiszuje się ze swoim związkiem, wrzuca zdjęcia, opisuje wspólne wypady, tym bardziej potrzebuje potwierdzenia od innych, że związek jest udany. Robią tak osoby, które za bardzo cenią zdanie innych. Faceci zazwyczaj mają w nosie to, co myślą i mówią inni, kobiety uwielbiają potwierdzenia, że dokonały dobrego wyboru. Będą szczęśliwe dopiero wtedy, gdy pod zdjęciami na FB 50 osób napisze - „Och, jakie słodziaki, ślicznie wyglądacie razem”. Ale panowie nie lubią, gdy ich zdjęcia i opowieści o romantycznych gestach trafiają do obcych im osób. Takie zachowanie kobiet łatwo i szybko może doprowadzić do końca relacji.

#6. Są przyklejone do swoich telefonów


Kobiety to bardzo towarzyskie istoty. Smartfony ułatwiają im życie. Mogą na bieżąco rozmawiać z przyjaciółkami rozsianymi po całym świecie, czytać ploty o celebrytach, zrobić zdjęcie świeżo pomalowanych pazurów i wysłać je w świat. Mężczyźni są bardziej skłonni do oderwania się od telefonu i skupieniu się na rozmowie czy na czymś innym. Kobiety czują, że coś ważnego je ominie, gdy zostawią telefon w domu wychodząc po bułki do sklepu. Faceta doprowadza do furii to, że kobieta zrobi mu wyrzut typu „nigdy nie masz dla mnie czasu, nie rozmawiasz ze mną”, a sekundę później weźmie telefon do ręki i odpłynie na 3 godziny.

#7. Jest wymagająca


Trzeba wymagać, ale po równo - nie tylko od faceta. Kobiety, które potrzebują aby facet kupił, załatwił, naprawił i zarobił na wszystko, a od siebie nie dają nic, mają prawie zerowe szanse na to, aby stworzyć z kimś dłuższy związek. Rozpieszczone królewny wyciągające rączkę po wszystko i mówiące słodkim głosikiem „kochanie, przełączysz kanał TV? Ten pilot jest taki skomplikowany” na pewno zostaną samotne.

#8. Porównuje go do innych


Prawdopodobnie najgorsza rzecz jaką może zrobić kobieta to stałe porównywanie obecnego mężczyzny do swojego byłego lub innych znanych im panów. No i jest to zawsze porównywanie na niekorzyść obecnego faceta. „Mój eks nie miał piwnego brzucha, twój przyjaciel Jasiek zarabia dwa razy więcej, a skończyliście ten sam kierunek studiów” itd. Samoocena porównywanego do tamtych ideałów faceta spada drastycznie, a on pakuje swoje rzeczy i znika w oddali.

#9. Próbuje go zmienić


Ludzie się nie zmieniają. Kobiety myślą, że z czasem uda im się zmienić w facecie to, co im nie pasuje. Że twardziel zmieni się w romantyka, domator zapragnie zdobyć Mont Blanc, a stolarz zostanie prezesem Orlenu. Kobiety, obudźcie się i przestańcie stawiać sobie i swoim facetom nierealne cele. Jeśli coś wam nie pasuje w facecie i wiecie, że będzie to prowadziło do wiecznych nieporozumień i kłótni, nie próbujcie nawet zaczynać takiego związku. On i tak prędzej niż później się rozpadnie.

#10. Zrzędzi


Faceci spokojnie mogliby żyć bez dramatów, napięć, kłótni i zrzędzenia. A kobiety po prostu muszą czasem (a nawet często) pomarudzić i ponarzekać. Nie twierdzimy tu, że mężczyźni są niewinnymi aniołami i nie robią niczego, co może kobietę doprowadzić do furii, ale po co mu to wypominać trzy razy dziennie przez bardzo, bardzo długi czas? Faceci powinni wysłuchać tego co ma do powiedzenia kobieta i postarać się wypracować jakiś kompromis. Jeśli jednak kobieta nadal będzie marudziła i wywlekała stare brudy, można poczekać aż dorośnie lub poszukać innej.
119

Oglądany: 234278x | Komentarzy: 131 | Okejek: 516 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

31.10

30.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało