Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Zawodowy amerykański troll Jeff Wysaski uderzył ponownie, tym razem w zoo

65 655  
309   17  
Komik Jeff Wysaski gościł już u nas w przeszłości dwa razy. Uprzednio siał zamęt w sklepie ze zwierzętami oraz w spożywczaku. Tym razem Jeff odwiedził zoo w Los Angeles, gdzie dodał od siebie kilka tabliczek informacyjnych na poszczególnych wybiegach dla zwierząt...

Kliknij i zobacz więcej!

#1. Flamingi

Kliknij i zobacz więcej!
Flamingi są monogamiczne. Oprócz Filipa, tego zdradzającego skurczybyka.


#2. Surykatki

Kliknij i zobacz więcej!
Surykatki potrafią kontrolować sprzęt elektroniczny przy pomocy swojego umysłu. Jeśli zadzwoni twój telefon, NIE ODBIERAJ. To pewnie dzwoni jedna z surykatek z prośbą o pomoc w ucieczce. Potrafią być BARDZO PRZEKONUJĄCE.

#3. Skrzydłoszpony obrożne

Kliknij i zobacz więcej!
Skrzydłoszpon obrożny (krzykacz) widzi duchy. Dlatego krzyczy. Nieustannie jest bombardowany nawiedzonymi wizjami nieumarłych, którzy cały czas są w naszym otoczeniu.

#4. Pingwiny

Kliknij i zobacz więcej!
Pingwiny wyglądają, jakby nosiły smoking, ponieważ powoli ewoluują w magnatów przemysłowych z lat 20. XX wieku. Za 30 lat pingwiny będą nosiły monokle. Za 60 lat zaczną gardzić biedotą.

#5. Płomykówki

Kliknij i zobacz więcej!
Płomykówki zwyczajne sądzą, że piosenka z serialu "Przyjaciele" to "Owl be there for you" ("Sowa będzie przy tobie"). Nie mówcie im prawdy. To by je wpędziło w depresję.

#6. Kaczki

Kliknij i zobacz więcej!
Jeżeli rozdasz malutkie trąbki 76 kaczuszkom, to będziesz świadkiem najbardziej urzekającej parady, jaką kiedykolwiek widziałeś.

#7. Niedźwiedzie

Kliknij i zobacz więcej!
Nigdy nie ufaj niedźwiedziom. Są bardzo podstępne. Jeżeli nie widzisz niedźwiedzia w jego wybiegu, to znaczy, ŻE UCIEKŁ. O MÓJ BOŻE, JEST TUŻ ZA TOBĄ. NIE ODWRACAJ SIĘ. UCIEKAJ!!

#8. Koale

Kliknij i zobacz więcej!
Pierwszy prezydent Stanów Zjednoczonych, George Washington, to w rzeczywistości 9 misiów koala ustawionych jeden na drugim.

#9. Gibony

Kliknij i zobacz więcej!
Gibony uwielbiają zupę! Jeżeli zostawisz swoją zupę bez opieki, niechybnie dopadnie do niej gibon i zacznie się kąpać w ciepłym płynie, wydając z siebie powtarzające się głośne okrzyki "Eee EEEee Eee". To, oczywiście, znaczy "Uwielbiam zupę!" w języku gibonów.
25

Oglądany: 65655x | Komentarzy: 17 | Okejek: 309 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało