Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najdroższy kabel USB jaki widzieliście, opinie wystawione w sklepie wskazują, że jest wart swej ceny!

254 755  
287   82  
Wiadomym jest, że za jakość trzeba płacić, ale ktoś chyba grubo przegiął żądając za "super" kabel USB niemal 1500 dolarów. Jednak wydaje się, że klienci, którzy go zakupili są bardzo usatysfakcjonowani.
To jest najlepszy kabel z jakim miałem dotychczas do czynienia. Od razu wyrzuciłem tanie kabelki, ten jest wart każdego grosza... Przyznaję, że żona nie była najszczęśliwsza z powodu ceny oraz dlatego, że zabrałem kasę z funduszu na studia naszego dziecka. Ale z taką prędkość transferu to dobre inwestycja i jestem przekonany, że kiedy za 20 lat moje dziecko pójdzie na studia... podziękuje mi za ten wspaniały kabel.
Hej ludzie,
pracuję z domu i ciągle drukuję kolorowe dokumenty ze skomplikowanymi wzorami, więc OGROMNE ilości danych przechodzą z komputera do drukarki. Kiedy korzystałem ze starego kabla średni czas przesyłu wynosił 4,2 sek. a z nowym jest niecałe 2 sekundy, nawet pomimo tego, że kabel jest 3 metry dłuższy niż ten stary. Niesamowite, prawda? Tak, tak, cena jest ciut wysoka, ale chyba zwariowaliście jeśli sądzicie, że to nie ma uzasadnienia w zwiększonej prędkości przesyłu danych. Po prostu nie rozumiem jak można go nie kupić.
Ok, niektórzy pomyśleć, że to niezwykle drogo. Ale czasami mam uczucie, że drukarka bezprzewodowa działa wolno, więc kupiłem ten kabel, bo jest właściwie jak WiFi - mogę drukować gdziekolwiek w domu! Wczoraj nawet wydrukowałem z mojego patio, kiedy grillowałem burgery, niezwykłe doświadczenie. Moja żona była trochę zła, bo planowaliśmy wydać zwrot podatku na nową obrączkę ślubną, bo jej stara została skradziona, ale zamiast tego kupiłem kabel. Wyjaśniłem jej "słońce, kupuję ci prawdziwy diament!" Kiedy zobaczyła jak szybko teraz możemy drukować dokumenty natychmiast się do niego przekonała.
Żeby go kupić przez dwa miesiące nie płaciłem czynszu. Spełnia wszystkie obietnice! Wspaniale działa w czasie deszczu, kiedy mój karton przemaka! Chłopaki z jadłodajni często go pożyczają, żeby podwiązać nim spodnie. Niezawodni i dobrze wykonany, ale trudno go wymienić na jedzenie.
Postanowiłem go kupić, zamiast opłacić mieszkanie. Mama nie przestawała mówić o kablu - po prostu mi zazdrości. Powtarza, że jeśli dalej będę tak postępował będę musiał się do niej wprowadzić - wiem, że to jej tajny plan, żeby używać tego kabla kiedy tylko będzie chciała.
Początkowo cena mnie trochę odrzuciła, ale kiedy użyjesz go do podłączenia urządzeń zewnętrznych na pewno poczujesz różnicę... Czasami wydaje mi się, że drukowanie zaczyna się zanim nawet nacisnę OK... I kiedy laski widzą podpięty kabel będziesz potrzebował gazu, żeby się od nich opędzić. Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań, to maleństwo to najlepsza rzecz jaką możesz kupić.
Zdaję sobie sprawę, że za tą cenę można by wyżywić mały kraj i nie jest to do końca przedmiot użytkowy, jak telewizor czy telefon - to tylko połączenie. Ale kiedy zwiedzasz świat, co może być lepsze do podłączenia laptopa do różnych zewnętrznych urządzeń? Zabieram go ze sobą wszędzie i za każdym razem bezproblemowo podpinam zewnętrzny dysk do laptopa. Cieszę się, że wydałem te pieniądze na pewność tego, że zawsze będę w stanie się podłączyć.
65

Oglądany: 254755x | Komentarzy: 82 | Okejek: 287 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało