Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

10 typów facetów, których spotkasz w klubie

117 962  
153   61  
Niedawno pisaliśmy o 10 typach dziewczyn, które można spotkać w klubach, a dziś czas na zestawienie panów. Mamy tu słynnego skrzydłowego, złego chłopaka, kłamcę i kliku innych.

#1. Skrzydłowy

Każdy facet ruszający w miasto na podryw musi mieć ze sobą świetnego skrzydłowego. Jeśli oglądaliście „Jak poznałem waszą matkę”, rozumiecie wagę doboru skrzydłowego. Gdy w barze podchodzi do ciebie dwóch facetów, to oznacza, że ten z przodu będzie cię podrywał, a ten troszkę z tyłu za kumplem to jego pomocnik. Zajmie się twoją przyjaciółką, będzie z nią rozmawiał tylko dlatego, żeby się sama nie nudziła i nie chciała cię wyciągnąć z klubu. On nie chce cię poderwać, on chce, aby jego najlepszemu kumplowi się udało.

#2. Pracownik


Kobiety uwielbiają flirtować z barmanami, ochroniarzami i DJ-ami. Chłopcy ci są zazwyczaj przystojni, dobrze zbudowani, uśmiechnięci, a wiadomo, że to przyciąga kobiety jak magnes. Żeby nie było, że lecą tylko na wygląd, musimy tu jeszcze dodać, że kobietom imponuje to jak ciężko pracują. Ale wracając znów do interesowności kobiet - jeśli poderwą pracownika, będą miały darmowe wejście, darmowe drinki i taką piosenkę, jaką sobie zamówią.

#3. Gracz


W każdym klubie znajdziesz nie jednego, a kilku graczy. Ci faceci mają jeden cel, poderwać panienkę, zaliczyć seksik i zapomnieć. Są czarujący, uwodzicielscy, mają tak wyuczoną rolę, że każda romantyczka się nabierze na jego gadkę. Gdy tokuje, sprawia wrażenie, że liczy się dla niego tylko ta jedna kobieta, nie rozgląda się po parkiecie, nie wyciąga telefonu, po prostu w 100% zajmuje się swoją ofiarą. Szkoda tylko, że wszystko co robi i mówi to brzydko mówiąc gówno prawda. Najlepiej od razu takiego spławić, zanim cię oczaruje i wykorzysta, no chyba że tego właśnie chcesz.

#4. Zły chłopak


Mylnie uważa się, że zły chłopak to ten najgłośniejszy, otoczony grupką przyjaciół. Nie, to ten stojący na uboczu, zazwyczaj w towarzystwie dwóch kumpli. Zachowuje się tak, jakby nie chciał na siebie zwracać uwagi, co oczywiście natychmiast przyciąga uwagę dziewczyn. Która z nas nie zakochała się (nieszczęśliwie) w złym chłopcu? Te, które na takich lecą, wierzą naiwnie, że go zmienią. Jednak wszystko kończy się złamanym serduszkiem i syndromem „nigdy więcej”.

#5. Szpaner


Często ludzie mylą szpanera ze złym chłopcem, co jest bardzo zabawne. Szpaner w przeciwieństwie do złego chłopca musi znajdować się w centrum uwagi - zajmuje największą lożę, ma mnóstwo znajomków i wszyscy odziani są w najmodniejsze ciuchy. Zamawiają najdroższe drinki, wymachują wypchanym portfelem i bardzo głośno się zachowują. Jednak ci szpanerzy to niekoniecznie najbogatsi klienci w klubie, to po prostu zwykłe bubki, które myślą, że mogą kupić każdą dziewczynę.

#6. Wtyczka


Tego gościa warto znać. Ponieważ on zna wszystkich w klubie, wie wszystko, wie gdzie co załatwić i potrafi to załatwić. Spędza cały czas pomagając ludziom i dobrze jest go mieć po swojej stronie.

#7. Ten, który ma dziewczynę


Wyjście z takim skrzydłowym do klubu może być najlepszą lub najgorszą decyzją. Najlepszą, bo na pewno nie będzie podrywał żadnej dziewczyny, którą sobie upatrzysz. Najgorszą, bo przez całą imprezę będzie gadał ze swoją dziewczyną na jakimkolwiek komunikatorze. Dziewczyny są dziwne i mimo tego, że pozwalają swoim chłopakom wyjść z kumplem do klubu, to zaraz po ich wyjściu dostają nerwicy. Zaczynają sobie wyobrażać różne sceny z różnymi panienkami i bombardują chłopaków wiadomościami. A spróbuj nie odpisać od razu, to możesz się spodziewać, że za chwilę wpadnie na imprezę i zrobi ci epicką awanturę.

#8. Kłamca


Faceci myślą, że jeśli będą kłamać na swój temat, to szybciej i skuteczniej wyrwą panienkę. Natkniesz się często na gościa, który opowie ci, że jest właścicielem tego klubu, to ferrari na zewnątrz należy do niego, że jada kolacje z ważnymi politykami. Kłamią na temat swojej pracy, zarobków, adresu, a nawet podają fałszywe nazwisko. Żerują na słabych, podpitych dziewczynach. Ci panowie to najbardziej niepewni siebie osobnicy w klubie. A nic nie dodaje uroku tak jak pewność siebie. Kłamstwem niczego nie osiągniesz.

#9. Świeżo po rozstaniu


To najmniej szkodliwy typ faceta, którego spotkasz w klubie. Gdy mężczyzna zostaje rzucony przez dziewczynę, idzie z kumplami do baru. Piją na umór, wieszają psy na jego byłej, starają się go podtrzymać na duchu. Gdy delikwent się nabzdryngoli, dzwoni do swojej eks. Po dwóch czy trzech wieczorach terapeutycznych podniesiony na duchu gość zaczyna znów podryw.

#10. Ten, który chce trochę akcji


Niestety, w klubach aż roi się od tych gnid. Taki pan ma jeden cel - wyjść z klubu z dziewczyną gotową się z nim przespać. Nie jest czarujący i miły jak gracz. On poluje na samotne, pijane i niezbyt atrakcyjne kobiety, które po 5 czy 8 drinku rzucą się na szyję każdemu, kto okaże im odrobinę zainteresowania.
158

Oglądany: 117962x | Komentarzy: 61 | Okejek: 153 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.09

18.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało