Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Zaadoptowali 3 miesięcznego niedźwiadka, który mieszka z nimi do dzisiaj. To jest możliwe tylko w Rosji

90 794  
557   54  
Jak zawsze Rosjanie muszą być dziwni i "inni", ta rodzina zapragnęła mieć domowe włochate zwierzę. No ale przecież nie jakiegoś psa czy kota! Wybrali rozwiązanie iście rosyjskie.


Państwo Swietłana i Jurij Pantiełenko przyjęli niedźwiedzia Stiopę, gdy ten miał raptem 3 miesiące. Obecnie zwierzak waży 135 kilogramów i jest pełnoprawnym członkiem rodziny.


Trudno byłoby znaleźć bardziej stereotypową rosyjską rodzinę. Państwo Pantiełenko mieszkają w drewnianym domu otoczonym brzozowym laskiem i piją herbatę z ponad dwumetrowym misiem. Stiopa jest na tyle udomowiony, że wieczorami siada wraz z ludźmi na kanapie i ogląda telewizję.
Duży zwierzak to też duży głód. Każdego dnia Stiopa zjada 25 kilogramów ryb, jajek i warzyw. A na deser mleko skondensowane - tak kilka puszek.
Niedźwiedź stara się jakoś odwdzięczyć za opiekę i pomaga w pracach domowych - ponoć świetnie opanował podlewanie grządek w ogródku.


Ze Stiopą można również się pobawić:


Oczywiście nie należy zapominać o jeszcze jednej bardzo ważnej funkcji takiego zwierzaka. Czy będąc złodziejem ośmielilibyście się okraść dom ochraniany przez prawdziwego niedźwiedzia?


Oglądany: 90794x | Komentarzy: 54 | Okejek: 557 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało