Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najbardziej żenujące rzeczy, jakimi zawstydzili cię twoi rodzice

367 830  
626   93  
O tytułową kwestię zapytano anonimową grupę internautów. Czytając odpowiedzi cieszę się, że moi rodzice nie robili takich rzeczy...

#1.

1
Kiedy byłem w liceum, mama poszła na wywiadówkę w szortach i obcisłym topie bez ramiączek. Nie zrobiła tego, by wprawić mnie w zakłopotanie - tak się po prostu ubierała.

#2.

2
Za każdym razem, kiedy wchodziliśmy do odzieżowego, mój ojciec specjalnie chadzał przez dział z damską bielizną i wpychał mnie na staniki i stringi, patrząc jak przechodzę załamanie nerwowe.

#3.

3
Zabrałem dziewczynę, by obejrzeć "Zemstę frajerów". Rodzice usiedli za nami i komentowali wszystkie "dobre" sceny. Nigdy później nie odebrała ode mnie telefonu.

#4.

4
Wskazywali na mnie i dawali innym rady o tym, dlaczego kupowanie kondomów dobrej jakości jest takie ważne.

#5.

5
Mama odbierała mnie ze szkoły z trójkołowym rowerkiem w samochodzie. Kiedy na mnie czekała, zwykła wyciągać go i jeździć sobie po parkingu/chodnikach.

#6.

6
Tata miał Chevy Bel Air z 1956 roku. Opowiadał wszystkim moim znajomym, jak to zrobili mnie na masce tego auta patrząc na panoramę Santa Cruz. Potem mówił, że siostra spłodzona została na tylnym siedzeniu tego samego pojazdu. Moja mama zawsze była obok i kiwała głową potwierdzając, że mówi prawdę.

#7.

7
Moja mama kłóciła się z każdym kasjerem lub kelnerem, który pomylił jej zamówienie. Pewnego dnia cztery razy odesłała kanapkę... Nie muszę chyba mówić, że nigdy nie przepadałem za jadaniem na mieście.

#8.

8
Mój tata zwykł obcinać paznokcie u stóp podczas moich meczów w piłkę nożną, po czym kręcił młynki skarpetką by wywietrzyć śmierdzące stopy.

#9.

9
Po kiepskim meczu piłki nożnej musiałem biegać sprintem obok parkingu, podczas gdy koledzy z drużyny i przeciwnicy wsiadali do samochodów. Widziałem ich przez pot i łzy.

#10.

10
Mój tata głośno pierdział w najbardziej publicznych miejscach, by potem powiedzieć wszystkim wokół, że to ja.

Macie podobne wspomnienia z dzieciństwa?

53

Oglądany: 367830x | Komentarzy: 93 | Okejek: 626 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało