Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Dlaczego mężczyźni lubią kobiety z dużymi udami? 7 powodów!

226 092  
329   121  
Czytając komentarze w Internecie można dojść do wniosku, że dogodzenia każdemu jest niemożliwe. Nieważne, czy ktoś jest "za chudy" czy "za gruby", dodając jakiekolwiek zdjęcie narażamy się na hejt z każdej strony. Prawda jest jednak taka, że każda kobieta jest piękna, niezależnie od cyferek na wadze.

1
Wyobrażenie "idealnej" sylwetki zmienia się z roku na rok, a dążenie do tej perfekcji prowadzi co najwyżej do kompleksów i innych zaburzeń. Prawda jest taka, że jest to kwestia bardzo subiektywna. Wielu facetów lubi na przykład szerokie uda. Dlaczego? Jest kilka powodów...

#1. Duże uda to duży tyłek

Krągłe pośladki to w oczach wielu mężczyzn obiekt pożądania. Dziewczęta spędzają teraz długie godziny na siłowni, poświęcając im sporo uwagi. Naukowcy twierdzą ponadto, że kobiety z większym tyłkiem są silniejsze i zdrowsze. Dziękujemy za to, że wam się chce! Nie ma nic gorszego niż płaski, chudy tyłek dziewczyny, która na pierwsze piętro wjeżdża windą...

#2. Wymiatają na parkiecie


Widzieliście kiedyś jak rusza się Beyonce? Sporą zasługę przypisać można jej udom. Silniejsze nogi są bowiem lepiej przystosowane do całonocnego baletu. Następnym razem zamiast płakać nad obwodem swoich nóg, tańcz jakby jutra miało nie być. Będzie, ale prawdopodobnie na kacu.

#3. Prawdziwy facet lubi krągłości


Ten wyświechtany - choć niebezpieczny w rękach otyłych kobiet - tekst kryje w sobie sporo prawdy. Większe uda to też szersze biodra, a każdy kto powie, że Marilyn Monroe wcale nie wyglądała kobieco jest albo kłamcą, albo jeszcze nie powiedział ci prawdy o swojej orientacji seksualnej.

#4. Twoje serce zakocha się w tych udach

Duńskie badania z 2009 roku dowiodły, że posiadanie szerokich ud może zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób serca i zwiększyć oczekiwaną długość życia. Naukowcy stwierdzili, że osoby z węższymi udami nie posiadają wystarczająco dużej masy mięśniowej, aby prawidłowo kontrolować poziom insuliny.

#5. Szersze uda pomagają w łóżku

Jak wspomnieliśmy w punkcie pierwszym, silniejsze i szersze uda łączy się z większą wytrzymałością. Możesz dzięki temu zapomnieć o tych wszystkich nudnych pozycjach - istnieje sporo takich, które wymagają silnych nóg. Pozostawmy to jednak waszej wyobraźni...

#6. Telefon nie wpadnie ci do klozetu

Może nie jest to najważniejszy z powodów, ale za to jaki prawdziwy! Większe nogi oznaczają lepszą ochronę przed przypadkowym upuszczeniem telefonu do muszli w trakcie używania go przy okazji siedzenia w toalecie.

#7. Zdrowe jest seksowniejsze od chudego

Silne uda wytrenowane tysiącami przysiadów są o wiele bardziej atrakcyjne niż te wątłe, dla których największym wysiłkiem jest noszenie torebki. Życie jest zbyt krótkie, aby marudzić na typ sylwetki, jaki przypadł ci w genetycznym losowaniu. Zamiast tego o wiele lepiej cieszyć się każdym swoim atutem!
250

Oglądany: 226092x | Komentarzy: 121 | Okejek: 329 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

16.10

15.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało