Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Horoskop dla pań

13 526  
6   1  
Mątwa (20.XII-15.I)
- intrygantka i mąciwoda. Z wyglądu nieszczególna, w dotyku całkiem przyjemna. Życie ma niestety, denne. Ulubiony kolor -mętny, kamień - na zębach, danie - w pysku, metal - szlachetny

Płaszczka (16.I-20.II)
-uniżona w stosunkach do przełożonych, niewysoka o płaskich piersiach. Poeci knajpiani często mówię o niej w sytuacjach podbramkowych: "Ukradli mi płaszcz, K...a...!". Lubi płaskie dowcipy i sama takie opowiada. Ulubione okrycie - płaszcz, kolor - szary, danie - drugie, metal - złoto.

Przeraza - Chimera monstroza (21.II-15.III)
- charakter chimeryczny, niebrzydka - aczkolwiek są tacy, których przeraża. W życiu często otrzymuje razy. Ulubiona potrawa - zrazy, kamień - kotłowy, metal - srebro, najlepszy partner - Ryba Młot.

Flądra (16.III-25.IV)
- pyskata, pozbawiona gustu i biustu, namolna i powolna. Chce życie przepędzić na boku. Lubi mężczyzn, na krótko pasuje do niej każdy znak. Ulubiony kolor - odblaskowy, danie - jajecznica na boczku lub na wznak. Na metalach się nie zna, można wcisnąć jej tombak i kit także.

Murena (26.IV-15.V)
- typ flegmowatyczny, przez poetów zapomniana, opisywana natomiast szeroko w Encyklopedii Ryb Morskich. Mięso białe , tłuste, "wartościowe". Ulubiony kolor - czarny, Kamień - Pomorski, danie – fasolka po kretyńsku, metal - brąz, szczęśliwy partner - Mięczak.

Meduza (16.V-20.VI)
- charakter wodnisty, nijaki. Ciało galaretowate, ma za to duże niebieskie oczy. Przy bliskim kontakcie może sparzyć. Często trzęsie się ze strachu, bądź z zimna. Ulubiony kolor - bezbarwny, kamień – u szyi, danie - galareta, metal - mosiądz. Kobita marzeń dla Gąbka.

Drętwa (21.VI-20.VII)
- poważna, nie zna się na żartach, leniwa. W pracy specjalizuje się w parzeniu herbaty, w domu, niestety, nie lepiej. Na jej widok drętwieją wszystkie członki i nawet Rekin czuje się nieswojo. Ulubiony kolor - ugier jasny, kamień -brukowiec, metal - heavy.

Szczezuja (21.VII-9.VII)
- szczera, uśmiechnięta zawsze od ucha do ucha. Bardzo wrażliwa, silnie przeżywa wszelkie niepowodzenia. Świetna kompanka - nęci ją szklanka. Ulubiony kamień - węgiel, danie - wieprze pod perle, metal- cyna. Łatwo zakochuje się w Kalmarze i Piskorzu.

Raszpla (10.VIII-16.VIII)
- kobita ideał, piękna, inteligentna, dowcipna. Jest bogata i zdrowa. Życie ma usłane różami. Dużo podróżuje. Urodzone pod tym znakiem nie maja żadnych szans by być nieszczęśliwymi, mogą od pierwszych dni życia nic nie robić i tak będą wszystko miały. Ulubiony kolor- błękit, metal - platyna, kamień - diament.

Rocha (17.VIII-10.X)
- postrzelona marzycielka. Rocha każdego kocha, ale szczególnie Walenie. Życie ma niestety, przyziemne i nikłe szanse, aby wznieść się wyżej. Nie znosi jaj. Ulubiony kamień - cegła, danie –groch starty na proch, metal - żelazo.

Syrena-Krowa morska (11.X-28.XI)
- zazwyczaj kobieta postawna, na której można polegać - stąd znane powiedzenie "Polegaj jak na Syrenie". Ma szczery wyraz twarzy i duże szare oczy. W życiu daje się doić różnym oszustom. Idealna partnerka dla Konika Morskiego. Ulubiony kolor - łaciaty, kamień – z serca, danie - nabiał.

Pirania (29.XI-19.XII) - kobieta fatalna, bardzo kąśliwa i uszczypliwa, okropnie zawistna. Najczęściej jest niewielkiego wzrostu. Lepiej trzymać się od niej z daleka. Ulubiony kolor - czerwony, danie - tatar, kamień -rubin.

Oglądany: 13526x | Komentarzy: 1 | Okejek: 6 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

01.12

30.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało