Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Niewielka kolekcja dobrych historii na poprawę humoru

117 170  
636   57  
Dobre historie, które czekają na was poniżej pokazują, że nasz świat nie jest taki zły, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. To właśnie z powodu tego rodzaju drobnych rzeczy, większości z nas udaje się zachować wiarę w ludzkość i człowieczeństwo.

#1. Babcia uspokoiła agresywnego pasażera w metrze

Kliknij i zobacz więcej!
Postawny mężczyzna zaczął zachowywać się agresywnie, klął, krzyczał i miotał się po wagonie. Wszyscy byli przestraszeni i tylko jedna 70-letnia kobieta wzięła go mocno za rękę i trzymała tak długo, aż mężczyzna uspokoił się i spokojnie usiadł na podłodze ze łzami w oczach. Człowiek, który wykonał zdjęcie, zapytał kobietę, dlaczego tak się zachowała i uzyskał nieoczekiwaną odpowiedź:
Jestem matką dwóch synów mniej więcej w jego wieku. Wiem jak życie czasem ich przerasta, a wszystko, co w tym momencie jest potrzebne, to by nie czuli się samotni.

#2. Australijski policjant przygarnął osieroconego kangura

Kliknij i zobacz więcej!

Oficer Mason znalazł małego kangura leżącego na poboczu obok swojej matki, która została potrącona przez samochód. Mężczyzna przygarnął chude i odwodnione zwierzę i przez 18 miesięcy opiekował się kangurem, aż do jego pełnego wyzdrowienia i adaptacji.
 

#3. Mężczyzna zabiera ze schroniska stare zwierzęta

Kliknij i zobacz więcej!

Steve Greig kocha zwierzęta i uważa za niesprawiedliwe, że stare i chore zwierzęta dożywają swego końca w schroniskach. Jego misją stała się troska o takie zwierzęta, które już nie mają szans na adopcję, ze względu na swój podeszły wiek czy choroby. Obecnie w jego domu w Denver żyje 10 starych psów, świnia Bikini, dwa kurczaki, dwie kaczki, dwa gołębie, kilka kotów i królików.

#4. Hugh Jackman ratuje ludzi na plaży w Australii

Kliknij i zobacz więcej!

Wypoczywając na plaży w Sydney, australijski aktor Hugh Jackman pomógł kilku osobom wydostać się z niebezpiecznych prądów strugowych, które pojawiły się w strefie przybrzeżnej. Początkowo Jackman uratował przed falą nieznajomą dziewczynę, a następnie pomógł pewnemu mężczyźnie dotrzeć do brzegu. Świadkowie zdarzenia byli pełni podziwu dla aktora, który potrafił zachować zimną krew. Jackman pomógł wydostać się z wody również swemu synowi, 15-letniemu Oscarowi.

#5. Kobieta wymyśliła urządzenie do bezpiecznego przemieszczania się ślepych psów

Kliknij i zobacz więcej!

Sylvie Bordeaux posiada psa o imieniu Muffin, który cierpi z powodu ślepoty. Wymyśliła dla niego swego rodzaju obręcz wokół głowy, która zapobiega uderzaniu się głową o różne przedmioty. Pomysł się sprawdził i teraz kobieta produkuje całą gamę obręczy o różnych rozmiarach i kolorach dla innych nieszczęśników.

#6. Lekarz uratował psa, jedząc z nim śniadanie

Kliknij i zobacz więcej!

Skrajnie wyczerpany pies Graycie bał się ludzi i nie chciał jeść. Weterynarz Andy Mathis wymyślił, jak zdobyć jego zaufanie. Mężczyzna wszedł do klatki, postawił miskę przed psem i sam zaczął jeść śniadanie z identycznej miski. Graycie był początkowo nieufny, w końcu jednak zaczął jeść.

#7. Leonardo DiCaprio pomaga chronić rzadkie słonie sumatrzańskie

Kliknij i zobacz więcej!

Leonardo DiCaprio znany jest ze swej działalności w zakresie ochrony środowiska naturalnego. Tym razem aktor udał się na wyspę Sumatra, do parku narodowego Gungung Leuser, który jest schronieniem dla zagrożonych wyginięciem słoni, tygrysów, orangutanów i nosorożców. DiCaprio opowiada się za utworzeniem, zespołu parków narodowych i objęciem szczególną ochroną całego terenu ekosystemu Leuser.

#8. Projektant zbudował 3500 domków dla ptaków

Kliknij i zobacz więcej!

Duński projektant Thomas Dambo znajduje nowe zastosowanie dla rzeczy, które zostały wyrzucone na śmietnik. Na przykład, w ciągu ostatnich 7 lat, udało mu się zrobić ponad 3500 domków dla ptaków z wyrzuconych desek. Jego pragnieniem było umożliwienie ptakom pozostania w miastach.

#9. Pracownicy upiekli tort dla lisicy

Kliknij i zobacz więcej!

Ta biała lisiczka o imieniu Wiosna mieszka w krasnojarskim parku flory i fauny "Royev Ruchey". Z okazji jej urodzin pracownicy parku upiekli tort z jej ulubionych produktów. Podobno Wiosna była bardzo zadowolona.

#10. Kobieta, która kocha swoją pracę

Kliknij i zobacz więcej!

Najstarsza rosyjska chirurg, Alla Levushkina ma już 88 lat, ale nie spieszy się, aby przejść na emeryturę. W ciągu 67 lat pracy przeprowadziła około 10 000 operacji. Kobieta nadal wykonuje ponad sto operacji rocznie. Najwspanialsze w jej karierze jest to, że żaden z jej pacjentów nie zmarł podczas ani na skutek operacji. Najwyraźniej wykonuje swą robotę perfekcyjnie.
7

Oglądany: 117170x | Komentarzy: 57 | Okejek: 636 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.11

21.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało