Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Żaden ojciec by nie chciał, aby jego córka wykonywała jeden z tych 10 zawodów

313 092  
365   118  
Ojcowie kochają swoich synów, ale nie ma to jak specjalna więź między tatą a córką. Chłopaka wychowają na gościa, który da sobie radę, a o ukochaną córeczkę zawsze będą się martwić - nieważne ile ma lat i jak bardzo samodzielna jest. I nigdy nie pochwalą wyboru jednego z tych zawodów.

#1. Strażniczka w więzieniu

To ciężka praca. Spędzasz całe dnie i niektóre noce w miejscu, gdzie przebywają niezbyt miłe osoby. W więzieniu wszystko może się zdarzyć. Żaden ojciec nie pozwoli córce pracować tam, gdzie może stać się jej krzywda. W więzieniu można oberwać podczas buntu czy też rozdzielając walczących skazanych.

#2. PolicjantkaI to nie dlatego, że większość ludzi źle się wyraża o stróżach prawa i porządku, ale - podobnie jak w poprzednim przypadku - ze względów bezpieczeństwa. Każdy policjant jest narażony na atak, postrzelenie czy różne uszkodzenia ciała podczas najzwyklejszej interwencji. Bandziorowi czy drobnemu pijaczkowi jest dokładnie wszystko jedno, czy zaatakuje kobietę czy mężczyznę w mundurze.

#3. Górnik


Co prawda niewiele jest kobiet górników, ponieważ ta praca stworzona jest dla mężczyzn - silnych, odważnych i nieobawiających się pracy w ekstremalnych warunkach. Zawód górnika jest zazwyczaj zawodem rodzinnym i żaden ojciec, który pracuje w kopalni, widzi codziennie zagrożenia, a może i został kiedyś uwięziony w wąskim korytarzu nie pozwoli swojej ukochanej córeczce na taką karierę.

#4. Sprzątaczka


Kiedy dzieci marzą o tym, kim zostaną w przyszłości nigdy nie wymieniają zawodu sprzątaczka czy woźny. Ci ludzie są bardzo potrzebni i bez nich trudno sobie wyobrazić życie, ale na co dzień po prostu ich nie zauważamy. Oprócz tego, że ludzie czasem pogardliwie traktują osoby wykonujące te zawody, zarobki są zawsze bardzo niskie, a godziny pracy nieregularne. W większych biurowcach sprzątaczki pracują wieczorami i w nocy i nie mają czasu dla swoich rodzin.

#5. Kierowca ciężarówki


Co ci pierwsze przychodzi na myśl, gdy usłyszysz słowa „kierowca ciężarówki”? Oczywiście brodaty facet z brzuszkiem we flanelowej koszuli. Dlaczego nie jest najbardziej odpowiednia praca dla kobiet? Kierowcy spędzają większość czasu w drodze, śpią w samochodach czy tanich motelach, jedzą byle co i są narażeni na różne niebezpieczeństwa. Który ojciec nie będzie sobie wyobrażał swojej małej dziewczynki zjeżdżającej w przepaść lub walczącej z rabusiami, którzy postanowili coś sobie ukraść z Tira?

#6. BarmankaNiby prosta, przyjemna praca - nalewasz drinka, bierzesz należność i po sprawie. Ale tatusiowie z własnego doświadczenia wiedzą, jak to naprawdę wygląda. O ile początkowo wszystko jest cacy, to z ilością wypitego alkoholu rodzą się problemy. A to zabrakło kasy na następną kolejkę, a to pasuje przypieprzyć kolesiowi, który się brzydko popatrzył albo za wszelką cenę wyrwać barmankę. No i powroty do domu późną nocą. Żaden ojciec tego nie zaaprobuje.

#7. Komornik


Kto z nas kocha komorników? Te pijawki przychodzą do nas, aby zabrać cokolwiek nam pozostało. I nie ma szans z nimi negocjować. Są niewzruszeni i nigdy nie uwierzą z żadne rzewne historie. I nie ma się co łudzić, że kobieta komornik pójdzie nam na rękę. Jej praca to odzyskanie choć części długu. Każdy tata chce, aby jego córka była lubiana. W tym zawodzie to się po prostu nie uda.

#8. Polityk


Na polityków zawsze wylewamy wiadra pomyj. Wszyscy ich nienawidzimy. Polityk utożsamiany jest z kłamcą, karierowiczem i nienażartą świnią. Polityka to brudna gra i będąc ojcem, nie chciałbyś widzieć swojej córki w takim szambie.

#9 Tancerka egzotyczna


Czy nazwiemy to poprawnie tańcem erotycznym czy striptizem to wychodzi na jedno. Te kobiety zarabiają na życie rozbierając się i tańcząc. I tu jest największa hipokryzja - praktycznie każdy facet lubi popatrzeć na półnagie tańczące kobietki, ale żaden z nich nie pozwoliłby swojej córce na robienie kariery w tym biznesie.

#10. Prostytutka


Już Biblia wspomina o przedstawicielkach tego zawodu, Odkąd człowiek pojawił się na Ziemi, jest zapotrzebowanie na ludzi parających się tym zawodem. Ojcowie po pierwsze wolą myśleć, że ich córki w ogóle nie uprawiają seksu, a co dopiero seks z nieznajomymi za pieniądze. Nawet jeśli sami korzystają czasem z usług pań na telefon, to nie pozwolą na taką pracę swoim córkom.
324

Oglądany: 313092x | Komentarzy: 118 | Okejek: 365 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

02.06

01.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało