Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

10 typów dziewczyn, które spotkasz w klubie

266 867  
380   98  
Na świecie jest niezliczona ilość klubów, w których miliony osób piją drinki, rozmawiają, flirtują lub po prostu dobrze się bawią. Wiem, że każda kobieta jest wyjątkowa i nie da się jej zaszufladkować, jednak w klubach można wyróżnić 10 typów kobiet.

#1. Szukająca uwagi

To najgorszy i najbardziej wkurzający typ kobiety, którą możesz spotkać w klubie. Zazwyczaj ubrana jest w coś wyzywającego, obcisłego i świecącego. W ciągu wieczoru będzie flirtować z każdym facetem. Te osóbki chcą się dowartościować, poczuć sexy i pożądane, dlatego też zrobią wszystko, aby ten cel osiągnąć. To one tańczą na barze i pozwalają się obmacywać każdemu.

#2. Imprezowiczka


Idzie na imprezę, więc imprezuje. Ale ten typ imprezuje siedem dni w tygodniu, zna wszystkich pracowników miejscowych klubów po imieniu - od bramkarza, przez barmana, po sprzątaczkę. Z innymi bywalcami umawiała się kilka razy. Jest to osoba otwarta, towarzyska i miło się z nią spędza czas. Ale nie polecamy umawiania się z nią, ponieważ te osoby bardzo szybko się nudzą.

#3. Pijawka


Te panie uważają, że kobieta nie powinna za nic płacić. Jedynym jej celem jest upicie się na cudzy rachunek. Flirtuje, aby zdobyć darmowego drinka, podpina się pod grupki, przysiada się do każdego stolika. Nie spocznie, dopóki nie znajdzie frajera, który zasponsoruje jej alkohol.

#4. Gorąca sztuka


W każdym klubie znajdzie się dziewczyna, od której nie można oderwać wzroku. Mężczyźni wzroku uwielbienia, kobiety zazdrości. Ta dziewczyna jest szczęśliwa, uśmiechnięta, pewna siebie i oczywiście oszałamiająco piękna. Faceci zazwyczaj boją się podejść i zagadać, ponieważ nie chcą zostać wyśmiani i odrzuceni. Jednak te dziewczyny są zazwyczaj niesamowicie miłe i nawet jeśli cię spławią, zrobią to z klasą.

#5. Porzucona


Nie może się obejść bez dziewczyn, które niedawno zostały porzucone i w klubie próbują odzyskać trochę wiary w siebie. Taka dziewczyna zazwyczaj przychodzi w towarzystwie przyjaciółki, która ją na daną imprezę wyciągnęła z domu. Te dziewczyny albo odrzucają każdego faceta, albo chętnie poflirtują. Ale tylko do momentu, w którym sobie przypomną o jakimś podobnym doświadczeniu z byłym chłopakiem i z płaczem wybiegną z knajpy.

#6. Uczestniczki babskiego wieczoru


I to nie będzie tylko jedna grupka hałaśliwych dziewczyn. W każdym klubie znajdzie się przynajmniej kilka grupek przyjaciółek, które postanowiły zrobić sobie babski wieczór. Panowie obecni na imprezie lubią dosiadać się do takiej grupki, ponieważ mają szansę na wybranie najfajniejszej z nich. Ale nie zapominajcie o „efekcie cheerleaderki”- kobiety w grupie wyglądają atrakcyjniej, jednak gdy już oddzielisz jedną od stada, nagle jej atrakcyjność drastycznie maleje.

#7. Desperatka


To najsmutniejszy typ dziewczyny z tej listy. Przychodzi do baru tylko po to, aby wyrwać faceta. Nieważne jakiego i nieważne w jaki sposób. Dziewczyna taka jest zazwyczaj wyzywająco ubrana i stara się na siebie zwrócić uwagę. Faceci omijają desperatki szerokim łukiem. No chyba że impreza zbliża się ku końcowi, a on nie poderwał żadnej innej dziewczyny, wtedy desperatka jest najlepszą opcją - wystarczy zapytać - „u mnie czy u ciebie?”.

#8. Twardzielka


Taka osóbka wkracza do baru w otoczeniu kumpli. Jest zazwyczaj bardzo ładna, twarda i trochę nieokrzesana. Ta dziewczyna wie, czego chce. Jeśli chcesz ją poderwać, musisz mieć większe cojones niż ona, bo inaczej zje cię żywcem.

#9. Snobka


Czym byłaby impreza bez snobek. Osóbki te z pogardliwym uśmiechem sączą drogiego szampana siedząc w sekcji da VIP-ów. Każdy kto się do niej zbliży, zostaje natychmiast chamsko spławiony. W klubie częściej usłyszysz jak faceci mówią o niej nie snobka, ale suka. Te dziewczyny lepiej omijać szerokim łukiem. Ich się nie podrywa, to one podrywają. Bardzo rzadko.

#10. Narąbana


To typ, który pije do upadłego. Nie zna umiaru i zazwyczaj około północy jest napruta, bełkocze, czołga się do łazienki, histerycznie się śmieje albo zasypia na stoliku. Przynajmniej nie ma problemu z nachalnymi podrywaczami, bo każdy rozsądny mężczyzna omija takie panie. W końcu nie przyszedł na imprezę po to, aby wpychać do taksówki bezwładne zwłoki panienki.
211

Oglądany: 266867x | Komentarzy: 98 | Okejek: 380 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.10

19.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało