Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Z kim spędzić resztę życia?

18 763  
8   19  
Wejdź do Monster Galerii!Idealny mąż. Czy jest takie cóś? Po czym można poznać takie cóś? Po jego zawodzie! Dla ułatwienia znajdziesz poniżej krótkie opisy różnych zawodów.
...Wyłącznie dla twojej wygody we wszystkich zastosowano porównanie z inżynierem.

LEKARZ
Wszystkie babki lecą na lekarzy, więc wasz związek ma szanse przetrwać najwyżej pięć lat. Prędzej czy później on ucieknie z pielęgniarką albo z jakąś młodą symulantką. Jednak zanim to zrobi, zmajstruje ci parę dzieciaków.

Nic takiego nie spotka cię przy mężu-inżynierze. On już wystarczająco się namęczył, żeby cię poznać. Jest bardzo mało prawdopodobne, aby w swojej pracy spotkał inną kobietę.

PRAWNIK
Czy naprawdę oczekujesz, że zbudujesz związek oparty na uczciwości i zaufaniu z kimś, kto kłamie za pieniądze???

Łatwo unikniesz tego problemu wychodząc za inżyniera. On nie jest na tyle wyrobiony towarzysko, żeby kłamać w przekonujący sposób.
Dodatkowy minus małżeństwa z prawnikiem: jedyne, co dostajesz w przypadku rozwodu, to nerwica i wrzody żołądka.

HANDLOWIEC
Uczciwość – patrz „prawnik”. Ponadto będzie ciągle wyjeżdżać na targi, wystawy itp. i będzie się tam zadawać z jednostkami o równie kryształowej etyce. Nie zdziw się, jak któregoś dnia dostaniesz zaproszenie do programu „Wybacz mi”.
Natomiast firma, w której pracuje twój mąż-inżynier, przywiąże go do biurka z komputerem, przy którym będzie tkwić do końca pracy i powrotu do domu.

ZAWODY NIEBEZPIECZNE
(JAK POLICJANT, STRAŻAK, KONSERWATOR KONSTRUKCJI STALOWYCH ITP.)
Twój mąż, o ile nie zginie w wypadku, najprawdopodobniej zostanie całkowicie pokiereszowany i to w czasie, kiedy ty będziesz przeżywać rozkwit swych potrzeb seksualnych.

Natomiast jedyne niebezpieczeństwo, na jakie narażony będzie twój mąż-inżynier, to ślepota, której się nabawi wlepiając oczy w monitor przez okrągły dzień. A to akurat ma swoje dobre strony. Przede wszystkim dzięki temu nie zauważy, że się starzejesz, bo i tak będziesz jedną rozmazaną plamą. Na zawsze zapamięta cię więc taką, jaką cię poznał. No a do tego, kiedy jak zwykle zapytasz: „gapiłeś się na nią, co?” – będzie mógł z najczystszym sumieniem odpowiedzieć, że nawet jej nie zauważył.

NAUCZYCIEL
Wybrał ten zawód tylko po to, aby otoczyć się nastolatkami, dla których jest półbogiem. Wkrótce go zapudłują, a ty będziesz musiała szukać nowego faceta.

Oglądany: 18763x | Komentarzy: 19 | Okejek: 8 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

23.03

22.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało