Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Znani aktorzy, którzy osiągnęli sukces dopiero po czterdziestce

141 443  
565   67  
Nazwiska wybitnych i znanych na całym świecie aktorów, którzy zaczęli być sławni, gdy byli już po czterdziestce. Zyskali sukces właśnie dlatego, że nie poddali się i nie zwątpili w swoje talenty i umiejętności.

#1. Morgan Freeman (sławny w wieku 50 lat)

Morgan Freeman zadebiutował w wieku 34 lat, po czym zniknął z ekranu na dłuższy czas. Jednak nagrodę za swoją grę dostał w wieku 50 lat za rolę w filmie „Wożąc panią Daisy”.

#2. Tomy Lee Jones (sławny w wieku 47 lat)

Pomimo dobrych perspektyw w sporcie (a dokładniej w futbolu amerykańskim), Tommy Lee Jones zdecydował się poświęcić swoje życie dla teatru i kina. Jego talent aktorski został doceniony dopiero po drugoplanowej roli w filmie „Ścigany”, za którą aktor otrzymał Oscara. Jones miał wtedy 47 lat.

#3. Melissa Ann McCarthy (sławna w wieku 41 lat)

Komediowa Melissa Ann McCarthy stała się sławna w 2011 roku, gdy pojawiła się na ekranie w filmie „Druhny”. Miała ponad 40 lat. Po tym filmie była wielokrotnie nominowana do prestiżowych nagród filmowych, w tym do Oscara dla „najlepszej aktorki”.

#4. Samulel L. Jackson (sławny w wieku 44 lat)

Przed czterdziestką Samuel L. Jackson zagrał w ponad 100 filmach. Jednak naprawdę zauważony został po filmie „Pulp Fiction” Quentina Tarantino. Za tę rolę był nominowany do Oscara jako „najlepszy aktor drugoplanowy”.

#5. Kathy Bates (sławna w wieku 42 lat)

Bardzo długa kariera aktorska Kathy Bates nie szła dobrze. Od czasu pojawienia się w małych rolach nie miała na swoim koncie większych sukcesów. Dopiero mając 42 lata dostała główną rolę w filmie „Misery”, za którą zdobyła Oscara i światową sławę.

#6. Pierre Richard (sławny w wieku 42 lat)

Przez długi czas wszystkie wysiłki Pierre’a Richarda w karierze aktorskiej pozostały bezowocne. W końcu w wieku 42 lat zaczął zdobywać światową sławę dzięki roli „małego śmiesznego człowieka” w komediach.

#7. Steve Carell (sławny w wieku 43 lat)

Przed swoim wielkim sukcesem, Steve Carell próbował wielu różnych zadań – na przykład pracował jako reporter telewizyjny. Jego komediowy talent został doceniony dopiero w filmie „40-letni prawiczek”. Aktor miał wtedy 43 lata.

#8. Jean Reno (sławny w wieku 46 lat)

Droga do uznania dla Jeana Reno była długa, jednak nigdy nie zwątpił i uparcie dążył do swojego celu. Mając 46 lat otrzymał propozycję od Luca Bessona, aby zagrał w filmie „Leon Zawodowiec”, który otworzył mu drzwi do ról w popularnych filmach.
13

Oglądany: 141443x | Komentarzy: 67 | Okejek: 565 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.11

17.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało