Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Jak wygląda seks po różnych narkotykach?

208 787  
250   84  
Nie ma co się oszukiwać – istnieje duże prawdopodobieństwo, że większość z nas spłodzona została przy niemałym udziale uniwersalnych środków łamiących nieśmiałość. Dragi przecież od zawsze łączone były z romantycznymi podbojami, a pewnie niejeden z obecnych tu Bojowników, nim ruszył na łowy (tam, gdzie dom zdrojowy), dodawał sobie animuszu kielichem wody ognistej.

Nie myślcie sobie jednak, że każdy narkotyk dobrze komponuje się z seksem. Co to, to nie – substancje wyskokowe potrafią czasem sprawę wręcz wybitnie skomplikować!

Alkohol

Wiadomo – dobry procencik dodaje myśliwemu niezbędnej mu odwagi, a potencjalnej ofierze pomoże też nieco rozluźnić uda i wyciszyć sumienie. Tak głosi w każdym razie powszechna opinia. I co do tego wątpliwości nie ma – są nawet na to naukowe dowody. Na przykład badacze z uniwersytetu w Illinois odkryli, że przeszło połowa amerykańskich nastolatków bzyka się pod wpływem alkoholu.

Ze względu na treść, ten artykuł jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Żeby przeczytać go w całości zaloguj się, a jeśli masz 18 lat i nie masz jeszcze konta na JM załóż sobie konto bojownika. Wymagane jest konto aktywne.
264

Oglądany: 208787x | Komentarzy: 84 | Okejek: 250 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

09.03

08.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało