Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

12 ciekawostek o Pameli Anderson

234 610  
529   109  
Nawet jeśli byłeś za młody, żeby oglądać „Słoneczny Patrol” na przełomie lat 80. i 90., to na pewno słyszałeś o blond piękności - Pameli. Ale Pamela to nie tylko imponujące cycki.

#1. Wzięła ślub w bikini

Nie każdy może sobie pozwolić na to, aby stanąć przed księdzem czy też urzędnikiem państwowym w stroju kąpielowym. W 1985 roku, Pamela wyszła za mąż za Tommy’ego Lee, którego poznała 96 godzin wcześniej. Panna młoda miała na sobie bikini, a pan młody wystąpił z gołym torsem. Zaraz po ceremonii udali się na plażę na miesiąc miodowy.

#2. Dwa razy wychodziła za Tommy’ego Lee


Pierwsze małżeństwo z perkusistą szybko się skończyło. Jednak w 2008 roku Tommy i Pamela doszli do wniosku, że nie mogą żyć bez siebie i ponownie stanęli na ślubnym kobiercu. Jednak chyba bardziej nie mogą żyć ze sobą, ponieważ i to małżeństwo szybko zakończyło się rozwodem. Para ma dwóch synów, więc Tommy zawsze będzie obecny w życiu Pameli.

#3. Napisała dwie książki


Pani Anderson to nie tylko modelka i aktorka, ale również pisarka. W 2004 roku wydano jej książkę „Gwiazda”, a rok później jej kontynuację. W książce możemy poczytać o pięknej, zgrabnej i wysportowanej dziewczynie z małego miasteczka, która marzy o tym, aby zostać gwiazdą. Książki sprzedały się całkiem nieźle, a krytycy chwalili styl pisania Pameli.

#4. Napisała list otwarty do ObamyW 2008 roku Pamela napisała list do prezydenta Obamy, w którym przedstawiła swoje propozycje dotyczące zmiany prawa. Pierwsza sprawa dotyczyła legalizacji marihuany, a druga kastracji pedofilów. Nie wiadomo, czy list blond bogini miał jakikolwiek wpływ na zmianę prawa, ale w niektórych stanach zalegalizowano leczniczą marihuanę, a o kastracji pedofilów dyskutuje się w podkomisjach senackich.

#5. Opiekunka Pameli


Podczas wywiadu przeprowadzonego w 2014 roku, aktorka wyznała, że jako dziecko była molestowana przez swoją opiekunkę. Rodzice oczywiście nic o tym nie wiedzieli. Opowiedziała również o tym, że została zgwałcona przez starszego brata swojego chłopaka. Zwierzyła się, że te doświadczenia miały wielki wpływ na jej późniejsze wybory życiowe.

#6. Telebim


Gdy Pamela mieszkała w Kanadzie, poszła ze znajomymi na mecz futbolowy. Nagle zobaczyła swoją twarz na telebimie. Atrakcyjna dziewczyna spodobała się nie tylko obecnym na meczu ludziom, ale i przedstawicielowi browaru, który zaproponował jej udział w reklamie piwa. Od tego momentu zaczęła się kariera Pam.

#7. Jej rodzice są nadal małżeństwem


Pamela nie ma szczęścia, jeśli chodzi o mężczyzn. Rozwodziła się kilka razy i nadal szuka faceta, z którym będzie mogła się zestarzeć. Jej rodzice, Barry i Carol nie mają takich problemów. Od ponad 50 lat są małżeństwem i mówią, że nadal są w sobie szaleńczo zakochani. Być może dlatego Pamela wyrosła na beznadziejną romantyczkę, która nie ustanie w poszukiwaniu idealnego mężczyzny.

#8. Ma obywatelstwo kanadyjskie


Urodzona w Kanadzie Pamela nie zrzekła się obywatelstwa kanadyjskiego, gdy w 2004 roku otrzymała obywatelstwo amerykańskie. Jest dumna ze swojego pochodzenia i tego, że uznano ją za „Dziecko Stulecia”- pierwsze dziecko urodzone w dniu obchodów stulecia Kanady.

#9. Jej piersi mają swoje imiona


Pamela nazwała swoje piersi Pancho i Lefty, prawdopodobnie są to imiona lekarzy, którzy powiększali biust gwiazdy w 2004 roku. Pam miała kiedyś świetny biust, ale niestety wpadła na pomysł, aby go „ulepszyć”. Najpierw powiększyła, potem zmniejszyła, aby w końcu znów go powiększyć. Ostatnio jednak bardziej zasłania niż odsłania swoje wdzięki.

#10. Jest wegetarianką


Kiedyś widzieliśmy Pamelę jedzącą soczyste hamburgery, jednak to już przeszłość. Kobieta przeszła na wegetarianizm i zaczęła działać w organizacjach związanych z obroną praw zwierząt.

#11. Kariera filmowa


Umówmy się, Pamela = „Słoneczny Patrol”. A jednak nie tylko. Wystąpiła w 15 filmach, grała gościnne role w kilkunastu serialach i była gwiazdą oraz producentką serialu V.I.P.

#12 Playboy


Pamela rozbierała się dla Playboya mnóstwo razy. Pierwszy raz pojawiła się w słynnym magazynie 22 lata temu. Na okładce mogliśmy ją podziwiać 14 razy, a w rozkładówkach 15. Więc nie ma się co dziwić, że Hugh Hefner wybrał ją do ostatniej rozbieranej sesji. Ellen Von Unwerth zrobiła przepiękne zdjęcia, a w numerze ukazał się obszerny wywiad z 48-letnią Pamelą.

Oglądany: 234610x | Komentarzy: 109 | Okejek: 529 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało