Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

10 najpopularniejszych na świecie nietypowych upodobań seksualnych

281 507  
403   143  
Wiele osób ma taką rzecz, która kręci je najbardziej. Mogą to być okulary, czerwona szminka czy ponadprzeciętnych rozmiarów piersi. Czasami jednak jest to czynnik nieco bardziej osobliwy. Wielu się tego wstydzi... A może wcale nie jest to takie dziwne? Co, spośród nietypowych zachowań seksualnych, podnieca najbardziej zarówno kobiety, jak i mężczyzn?

#1. Swingersi - wymiana partnerów i seks grupowy

2
Pary, które za obopólną zgodą oddają się grupowym uciechom z inną parą lub grupą nazywamy swingersami. Według badań, to zwykle mężczyzna wychodzi z pomysłem eksperymentu z inną parą - szacuje się, że jest tak w 75% przypadków. Grupowy seks może wzbudzić uczucie zazdrości lub obniżonej samooceny, ale dla wielu może to być również główne źródło seksualnego spełnienia. Albo i spalenia.

* * * *

Jeden z klubów swingersów znajduje się w miejscowości Wocławy pod Gdańskiem i jest całkiem malowniczo położony pośród pól. Oglądają go wszyscy piloci maszyn startujących z Pruszcza Gdańskiego do lotów widokowych nad wybrzeże Gdańska i Sopotu. Jak widać w swoim "kręgu" mają wszystko...#2. Klapsy

0

Wiele osób uwielbia dawać lub dostawać klapsy. Pewnie dlatego, że miejsce pomiędzy pośladkami a górną częścią uda jest strefą erogenną. Jeśli będziesz uderzać z odpowiednią siłą i częstotliwością, może to być świetny sposób na rozgrzewkę. Co więcej, uczucie dominacji lub bycia zdominowanym jest tym, co uwielbia naprawdę wiele osób.

#3. Podglądanie i ekshibicjonizm

1

Niektórzy ludzie bardzo lubią zarówno patrzeć na inne osoby uprawiające seks, jak i obnażać się przed kimś. Szacuje się, że największy odsetek takich osób znajdziemy wśród mężczyzn - 12 procent uznaje oglądanie aktów seksualnych za niezwykle podniecające, podczas gdy takie samo zachowanie przejawia 4 procent kobiet.

#4. Przebieranki

3

Transwestytyzm polega na upodobnianiu się do płci przeciwnej za pomocą ubioru i zachowania. Niektórzy czują podniecenie faktem, że mają na sobie coś nieprzeznaczonego dla nich. Inni robią to natomiast z poczucia, że płeć z jaką przyszło im się narodzić nie pasuje do ich prawdziwego "ja".

#5. Lateks i skóra

4

Wiele osób odkrywa, że podnieca ich widok partnera ubranego w ubrania z gumy, lateksu lub skóry. Na jednych działa sam zapach, a innym ciasno przylegające i twarde ubrania kojarzą się z krępowaniem.

#6. Stopy

5

Podofilia, czyli fetyszyzm związany ze stopami, jest jednym z najpopularniejszych. Około 90% wielbicieli stóp stanowią mężczyźni. Nawet osoby, które nie szaleją na ich punkcie mogą przepadać za całowaniem czy ssaniem tych części ciała.

#7. Duże dzieci

6

Niektórzy dorośli zdają się tęsknić do czasów, w których mogli spokojnie ssać swoje smoczki beztrosko leżąc w łóżeczku. Naukowcy twierdzą, że mężczyźni przebierający się za niemowlęta robią to przede wszystkim dla poczucia opieki - potrzebują przytulania i karmienia, aby uciec przed rutynowymi obowiązkami.

#8. Odgrywanie ról

7

Odgrywanie ról w sypialni jest bardzo, bardzo powszechne. Udawanie kogoś kim się na co dzień nie jest (pielęgniarki, strażaka) pomaga w spełnianiu fantazji i urozmaiceniu życia seksualnego.

#9. Złoty deszcz

8

Urofilia, czyli osiąganie podniecenia przez kontakt z moczem, jest zaskakująco powszechna. Niektórzy lubią po prostu patrzeć jak ktoś się moczy, inni natomiast oddają się przyjemności wypróżniania na kogoś zawartości pęcherza.

#10. Dominacja

9

BDSM, czyli połączenie krępowania, dominacji i poddaństwa z sadyzmem i masochizmem to niezwykle popularna mieszanka wybuchowa. Wraz z popularyzacją "50 twarzy Greya" tego typu zachowania przestają być tematem tabu, zdobywając coraz większą popularność wśród wielu par.
67

Oglądany: 281507x | Komentarzy: 143 | Okejek: 403 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

06.03

05.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało