Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Historia dziewczyny, którą nazywano wielorybem, a która dzięki samozaparciu uzyskała sylwetkę modelki

403 721  
1201   193  
25-letnia Rosjanka Tanya Rybakova ważyła 108 kg i wszyscy się z niej naśmiewali. Kiedy dziewczyna stwierdziła, że ma już dość swojego wyglądu i zachowania ludzi, odmieniła swoje życie. Zrzuciła 55 kg i została blogerką. Teraz jej koledzy na pewno żałują, że popalili wszystkie mosty.

#1.

Tanya do niedawna wyglądała jak na tych zdjęciach, więc nie jest zaskoczeniem, że nie cieszyła się przesadną popularnością. Jak wiadomo, młodzież potrafi ostro dać w kość odrzuconym rówieśnikom i taki też spotkał dziewczynę. Kiedy coś w niej pękło, odcięła się od dawnego towarzystwa i w samotności walczyła o lepsze i zdrowsze życie. Po długim treningu zrzuciła połowę swojej wagi, stała się piękną dziewczyną i na swoim kanale na YouTube podzieliła się trudną drogą jaką przeszła, czym zyskała ponad ćwierć miliona sympatyków.

#2.


Punktem zwrotnym była studniówka, którą dziewczyna określa jako najgorszą noc swojego życia. Poszła na nią sama i przez cały bal płakała, ale nikt się nią nie zainteresował, nawet znajomi z klasy nie chcieli się z nią bawić.

#3.


Odchudzanie trwało 3,5 roku, a jego finałem były zabiegi chirurgiczne usunięcia nadmiaru skóry. Tanya zaczęła od radykalnej zmiany diety, odrzucenia wszelkiego niezdrowego i wysoko przetworzonego jedzenia. Następnie zaczęła regularnie ćwiczyć, co z czasem weszło jej w nawyk.

#4.


Teraz, kiedy Tanya jest znana nie tylko w internecie, ale pojawia się również w telewizji, odezwali się do niej starzy znajomi ze szkoły, chwaląc jej urodę. Dziewczyna powiedziała, że już im wybaczyła, bo wie jakie wredne potrafią być nastolatki.

#5.#6.#7.#8.#9.#10.#11.#12.#13.#14.#15.


Źródła: 1, 2.
40

Oglądany: 403721x | Komentarzy: 193 | Okejek: 1201 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.05

24.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało