Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Uwodzenie w trzech odsłonach

45 229  
9   9  
Wejdź w zupełnie łatwą galerię...- "Przeleć mnie" - to słowa idiotyczne, "Przeleć mnie" - tango niegramatyczne,  "Przeleć mnie" - kiedyś tak śpiewały Alibabki i wzbudzały zachwyt milionów Polaków. Dziś mało kto odważy się wyjść z takim tekstem, bo duch w narodzie inny.

Etap pierwszy - Początek, czyli moment zwrócenia uwagi.

Optymalne metody uwodzenia według facetów są trzy:

NA KLEJKIE ŁAPY – facet od razu startuje z łapami, pchając je tu i ówdzie. No, mogę powiedzieć, że nie lubię pchać łap, ale nawet sam sobie nie wierzę w tym momencie, więc po co strzępić język po próżnicy? Amatorzy tej metody winni pamiętać o czystych paznokciach i manicurze.

NA OŚLINIONĄ PASZCZĘ -gościu rwie się do całowania natychmiastowo, najczęściej rozsiewając wokół wykwintny aromat zapachowy, z dominującą nutą papierosowo – piwną, opartą na bazie śledzia z cebulką bądź bigosu. Generalna kategoria tej nazwy zapachów brzmi: „Być nie może”. Wskazana zmiana diety, ale nawet serek „To Fu” jak sama nazwa wskazuje, raczej nie gwarantuje sukcesu. Zalecany brak braków w uzębieniu i ogolona paszcza.

CNOTKA ALBO PIECHOTKA – czyli, od czasów wynalezienia samochodu najbardziej archetypalny sposób uwodzenia. Skuteczność: odwrotnie proporcjonalna do odległości od punktu wyjazdu i dzikości okolicy i wprost proporcjonalna do marki pojazdu i rocznika. Naprawdę działa! Tu pierwsza uwaga: siedzenia kubełkowe wykluczone, prędkość działania właściciela odwrotnie proporcjonalna do prędkości samochodu. Zapraszam zatem Panów do walca, drogowego oczywiście…


METODY POZOSTAŁE – to są wszystkie te o większym stopniu subtelności, mogą oczywiście zawierać wybrane kombinacje metod powyższych ale winny być wzbogacone o coś, co świadczy, że nie jesteśmy jeno prostymi kopulantami (znowu się łochkłamuję) ale mamy na przykład ciekawe zainteresowania, niebanalne hobby czy oryginalną kolekcję czegoś – zdjęcia byłych kobiet zdecydowanie wykluczone. Jeżeli mówimy o książkach to czekowe są najlepsze. Musimy pamiętać o tym, że kobiety dysponują inna wrażliwością, dobra kolekcja alkoholi – tak, ale skarpety Diego Maradony po meczach to już nie.Kobiece sposoby uwodzenia są równie barwne, można by śmiało powiedzieć, że są bajeczne, a wręcz filmowe.

□ Pierwszy sposób uwodzenia: anielski, czyli uwodzenie na tzw. SIEROTKĘ MARYSIĘ. Sierotka Marysia, czyli urocze i subtelne dziewczę, pozornie zagubione i do zabaw z ogniem nieskore. Słowem to kobieta z wiankiem ... krasnali, służących jej zawsze skrzacim ramieniem, lecz nie tylko. Jeden ją ubiera, drugi tuli, trzeci przykrywa, czwarty odkrywa ... przed nią uroki życia, piąty karmi, szósty i siódmy poi, tzn. szósty ją spija, zaś siódmy spija całą śmietankę. Ten sposób uwodzenia jest bardzo prosty i przyjemny , aczkolwiek wiąże się z nim pewne niebezpieczeństwo tzw. trąbalstwo – no bo kto spamięta imiona wszystkich krasnali.

□ Drugi sposób uwodzenia: diabelski, czyli uwodzenie na tzw. FEMME FATALE. Femme Fatale to kobieta wamp. Swą wampirycznością onieśmiela i rozochoca dżentelmenów. To kobieta bez wianka ... . bowiem w grę wchodzą tu tylko konsultacje indywidualne. Panowie aż się garną by przeprowadzić swoisty „wywiad z wampirem”. Uwaga: wampiryczność bywa zaraźliwa! Pełnokrwiste, świeże mięsko jest łakomym kąskiem i z czasem uzależnia.

To główne kobiece sposoby uwodzenia. Dopuszczalne jest mieszanie tych typu anielskiego z diabelskim. Wówczas pojawić się może nowy typ uwodzenia tzw. kobieta kameleon -przyczajona, nie rzucająca się w oczy aczkolwiek urzekająca barwą, spokojem i pięknem. Technika bardzo trudna lecz skuteczna.

--
Tekst popełnili Andelum&Gulliwer
Cdn.

Oglądany: 45229x | Komentarzy: 9 | Okejek: 9 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.10

02.10

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało