Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Feministki mówią, kiedy możesz uprawiać seks

332 716  
924   532  
Od razu powiem, że według tych wskazówek większość z was wielokrotnie brała udział w brutalnych gwałtach! Korwin powiedziałby pewnie klasyk: "zawsze się troszeczkę gwałci". To kto ma rację? Sami sprawdźcie!

okladka
Feministki co i raz zapominają czym jest feminizm i zaczynają grzebać w różnych rzeczach, o których chyba nie do końca mają pojęcie (np. seks). Wiem, że wystawiam się na tęgie lanie wielu feministek i feminazistek, ale ciężko przejść obok tej kampanii społecznej obojętnie. Dlaczego? Bo jest po brzegi wypełniona absurdalnym humorem, który chyba nie do końca jest dla mnie zrozumiały, ale to nic, spróbuję wam pokazać, że starałem się zrozumieć. Kampania fotograficzna odbyła się w ramach 16 Dni Akcji Przeciw Przemocy Ze Względu Na Płeć.

Aktywiści tej feminizującej organizacji przygotowali dla nas specjalne instrukcje, żebyśmy wiedzieli, kiedy możemy uprawiać seks. Spójrzmy tylko na propagowane hasła:

#1. W związku

nieznaczynie01

Słyszałem, że jak się odmówi dziewczynie (kolega opowiadał, rozumiecie), to trzeba przez kolejne tygodnie słuchać "Bo ja pewnie gruba jestem", "Pewnie ci się już nie podobam", "Pewnie mnie zdradzasz", "JAK MOGŁEŚ???", "WIESZ CO! JESTEŚ OKROPNY!", "Teraz sam sobie będziesz uprawiał seks, jadę do mamy!".
No i dobrze, nie można dać się terroryzować całe życie.

#2. Milczenie oznacza... sprzeciw

nieznaczynie02

Do tej pory wydawało mi się, że jeśli osoba milczy, to po prostu milczy. Zresztą... to niezręczne pytanie "Ej, czy będziesz ze mną uprawiać seks?" w połowie gry wstępnej mogłoby położyć atmosferę chyba w każdej sytuacji.

#3. Zmęczenie

nieznaczynie03

Zapalmy internetowy znicz [*] ku pamięci ofiar oralnego gwałtu po poinformowaniu swojej lubej o zmęczeniu po pracy. Do tej pory wydawało mi się też, że trochę odprężającego seksu po ciężkim dniu jest zawsze spoko. Widać żyłem w błędzie i znów wielokrotnie brałem udział w akcie seksualnym bez własnego przyzwolenia.

#4. Naucz się mówić NIE

nieznaczynie04

Ja bym niektórym to oprawił w ramkę. Szczególnie organizatorom akcji. Wystarczy powiedzieć "NIE", ale niestety niewiele osób to rozumie, co można łatwo wywnioskować z pozostałych plansz. No i poza wszystkim wiem, że niektóre dziewczyny muszą po prostu nawymyślać milion powodów, żeby się tylko nie przyznać, że nie mają ochoty. Potwierdzone - niestety - info. Jest też coś takiego jak hipolibidemia (oziębłość seksualna) i jest to choroba, do której chyba żadna żona się sama przed sobą nie przyzna, a z rozmów ze znajomymi wnioskuję, że co drugą spotyka (podkreślam, że to jest choroba - to się leczy, a nie szuka wymówek).

#5. Zgoda na papierze


....podpisana na papierze w trzech egzemplarzach i podbita pieczątką w obecności notariusza. PS Entuzjastycznie i niewymuszenie to tutaj ktoś przecinki stawiał.

#6. Poczekaj

nieznaczynie06

Zawsze mi się wydawało, że jak dziewczyna mówi "poczekaj", to idzie się przebrać w ciekawsze ciuszki, albo akurat jest czymś zajęta. Okazuje się, że kiedy po 5 minutach wyszła z łazienki w samych pończochach (co poradzę - no uwielbiam), to znów doszło między nami do tego okropnego gwałtu. Hmmmm.... a jak ona mówi "wyjdź z psem" albo "wyrzuć śmieci", a ja mówię "poczekaj", to znaczy... Niech czeka! Ha ha ha! [diaboliczny śmiech]

#7. Kuszenie


Do seksu nie, ale "są cycki, jest okejka" to przecież słowa starożytnego druida z Galii - Testosteronisa. No i nade wszystko: spytajcie dowolną ilość dziewczyn co zrobić, żeby zainteresować sobą seksualnie faceta? Myślę, że dekolt będzie walczyć o pierwsze miejsce z "Nic nie mów i po prostu zrób mu dobrze".

#8. Na śpiocha


Znów muszę się przyznać, że wielokrotnie byłem ofiarą gwałtu oralnego z rana. Boże, jaki ja nieświadomy byłem do tej pory! Kumple przy piwie też zawsze "nie ma nic lepszego niż pobudka lodzikiem z rana" - banda zboczeńców, popaprańców i zwyrodnialców.

#9. Tak czyli nie, czyli nie teraz, ale się dowiaduj.

nieznaczynie09

Byle nie post factum. Znam smutny przypadek - 100% autentyk - na samym początku dużej domówki kolega dostał 3 x tak. Po dwóch dniach dziewczyna zmieniła zdanie i wszystkim powiedziała, że ją zgwałcił. W końcu mogła zmienić zdanie, prawda? W każdej chwili. Żelazna logika...

#10. Quiz

nieznaczynie10

D. Według kobiecej prasy "NIE" oznacza "Adoruj mnie, misiu, pokaż na co cię stać, kombinuj, chodź za mną, kuś mnie, daj z siebie wszystko, bądź mężczyzną."

#11. Flirt

nieznaczynie11

Następnym razem, kiedy zacznie do mnie mrugać jakaś dziewoja, to podejdę do niej z formularzem SX-69 i od razu spytam, czy to flirt czy nie, bo miewam ochotę na seks i nie wiem, czy warto się angażować.

#12. Gwałt

nieznaczynie12

Tej niewymuszonej, entuzjastycznej, w trzech egzemplarzach na piśmie wyrażonej, ma się rozumieć!

#13. Po spożyciu

nieznaczynie13

Znowu... Znowu okazuje się, że tyle razy zostałem wykorzystany seksualnie przez te podłe, zboczone i nierzadko trzeźwe baby! Wykorzystały moje upojenie!

#14. ... to znaczy NIE

nieznaczynie14

Jest spora grupa dziewczyn, którym księżniczkowa postawa nie pozwala wypowiadać słów takich jak "seks" czy "beniz" i którym nigdy nie przystoi powiedzieć "chciałabym to zrobić" albo "mam ochotę na pieszczotę" - po prostu NIGDY nie mówią takich rzeczy, bo nie wiem, wstydzą się albo im to przez gardło nie przechodzi. Na szczęście po przełamaniu lodów z tym gardłem robi się całkiem przyzwoicie. W każdym razie - ktoś tutaj skazał te wszystkie dziewczyny na życie w dziewictwie po kres swych dni. Albo na dożywotnie gwałty, ciężko powiedzieć, co wolą.

#15. Obowiązkowo

nieznaczynie15

Nie, ale spróbuj odmówić kobiecie - patrz pkt1

#16. Tak, tak, tak!Pamiętajcie - musicie dostać trzy razy "tak" przed komisją, z notariuszem, przy świadkach, na piśmie etc. Ciekaw jestem, jak osoby popierające tę akcję zabierają się do akcji! To musi być temat na niejeden kabaret. A ja? No ja jakiś jestem zboczony, tyle gwałtów się na mnie odbyło, w tak wielu brałem udział... i cholera - podobało mi się! "Halo, policja? Proszę przyjechać na JoeMonster!"

Ergo:
  • Naucz kobiety (Cosmo, Glamour, fora w necie, psiapsiółki) jak to trzeba kusić faceta i nie wolno powiedzieć wprost, że ma się ochotę
  • Naucz mężczyzn, że kobieta musi powiedzieć 3x tak, zanim pójdzie z nim do łóżka.
Gratuluję, ludzkość właśnie wyginęła.
287

Oglądany: 332716x | Komentarzy: 532 | Okejek: 924 osób