Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

10 bardzo dziwnych stron internetowych

143 833  
240   43  
Oto kilka stron, których twórcy niekoniecznie mają po kolei w głowie.

#1. Sklep sprzedający wyroby z ludzkiej skóry - klik

10 Creepiest Websites
The HumanLeather to firma specjalizująca się w sprzedaży produktów zrobionych z ludzkiej skóry. Używają specjalnej technologii, dzięki której skóra pozbawiana jest wszystkich defektów, nabiera ładnego koloru oraz niezwykłej gładkości i miękkości. Skąd biorą skórę do produkcji pasków, portfeli i butów? Na stronie możemy przeczytać, że są ludzie, którzy zgadzają się sprzedać skórę zanim umrą (skóra zdzierana jest z pleców i brzucha sprzedającego oczywiście dopiero po jego śmierci). Ceny są wysokie, a lista oczekujących długa.

#2. Ewakuacja Ziemian - klik

10 Creepiest Websites

Na stronie „Angels heaven” przeczytasz, że zagłada naszej planety jest coraz bliższa, a jedynym sposobem na przetrwanie jest właśnie ta strona. Znajduje się na niej wiele szalonych teorii spiskowych, ostrzeżeń, apeli i nawoływań. Po lewej stronie jest wiele zakładek o tytułach takich jak: „Program Sił Ciemności”, „Jak Siły Ciemności kontrolują ludzi”, „Ile ludzi zamieszkuje Ziemię”. „Kosmiczni przyjaciele wśród nas”. Możesz poczytać o odnalezieniu Atlantydy, pomedytować w intencji Ziemi i wiele innych.

#3. Dokładny spis skazanych na śmierć - klik

10 Creepiest Websites

Na oficjalnej stronie Departamentu Sprawiedliwości stanu Texas możesz znaleźć listę wszystkich osób, na których został wykonany wyrok śmierci. Statystyki zaczynają się od 1982 roku i opisanych jest około 529 egzekucji. Informacje są szczegółowe - imię i nazwisko skazanego, numer więzienny, wiek, rasa, przestępstwo, data egzekucji i oczywiście ostatnie słowa przed śmiercią. Jest tam również przycisk: „Szukasz pracy? Skontaktuj się z nami”.

#4. Wyznawcy Szatana - klik

Worshipping The Devil

Strona „Joy of Satan” jest poświęcona głównie przywoływaniu Szatana. Celem założycieli jest przywrócenie do życia prawdziwego satanizmu, a nie bawienie się w satanizm, jak to ma miejsce obecnie. Czym więc jest prawdziwy satanizm? Wszystkiego dowiesz się ze strony. Najpierw musisz pozbyć się wszystkich uprzedzeń i stereotypów, a następnie zacząć odkrywać tę religię. Znajdziesz tu informacje od czego i jak zacząć. Na stronie poczytasz o doktrynach, życiu po śmierci oraz piekle. Możesz przeczytać lub posłuchać kazań satanistycznych przywódców duchowych.

#5. Dowiedz się kiedy umrzesz - klik

10 Creepiest Websites deathdate

Na stronie „deathdate” po wypełnieniu szczegółowego formularza (musisz podać datę urodzenia, płeć i wiele innych) dowiesz się kiedy dokładnie umrzesz. Jeśli wyskoczy ci data, która już dawno minęła, nie martw się, i tak umrzesz, tylko później, Śmierć po prostu przeoczyła cię na liście „do odfajkowania na dziś”. Strona podpowie ci również w jaki sposób umrzesz. Gdy już sprawdzisz kiedy umrze znienawidzony szef i wredna sąsiadka, nie zapomnij kliknąć na zakładkę „celebryci”. Czeka cię tam dużo fajnej zabawy.

#6. Ludzie, którzy popełnili samobójstwo na Skyway Bridge - klik

The Sunshine Skyway Bridge

Skyway Bridge na Florydzie jest czwartym co do popularności wśród samobójców mostem w USA. Strona prowadzona jest przez tropiciela samobójstw i znajdziesz tam informacje o samobójcach od 1954 roku. Przypadki opisane tam podzielone są na trzy działy - samobójstwa skuteczne, samobójstwa planowane oraz uratowani samobójcy. Na stronie znajduje się link do centrum pomocy potencjalnym samobójcom.

#7. Nie jesteśmy prawdziwi - klik

10 Creepiest Websites

Twórcy tej strony na pewno naoglądali się Matrixa. Mówią, że mają dowody na to, że ludzie nie są prawdziwymi istotami, a jedynie tworem symulacji komputerowych. Przeczytasz tam również o tym, że ludzkość wyginie zanim osiągnie „po ludzki” poziom. Twórcy strony są przekonani, że to kosmici bawią się swoimi symulatorami, w których my, ludzie, i nasze życie jesteśmy tworzeni.

#8. Straszne historie - klik

10 Creepiest Websites

„Creepypasta” to strona, na której zwykli użytkownicy dzielą się własnymi, przerażającymi przeżyciami. Historie pełne są obrazowych, okrutnych opisów, krwawych szczegółów, kontrowersyjnych tematów, przemocy i niecenzuralnego języka. Żeby podyskutować na forum musisz mieć ukończone 18 lat.

#9. Taśmy z katastrof samolotowych - klik

Planecrashinfo

„Planecrashinfo” to strona poświęcona wyłącznie katastrofom lotniczym. Znajdziesz na niej opisy katastrof od 1920 roku do chwili obecnej. Są tam katastrofy samolotów liniowych, cywilnych, wojskowych, helikopterów, testowych, prywatnych itd. Na stronie znajdują się opisy, zdjęcia, statystyki, raporty. Możesz od razu skoczyć do sekcji, w której opisane jest 100 najgorszych, najdziwniejszych czy też dotyczących sławnych ludzi wypadków. Jest również sekcja, w której możesz posłuchać krzyków pasażerów tuż przed rozbiciem się samolotu.

#10. Narodziny i śmierć - klik

World Births and Deaths

Jak tylko otworzysz stronę „world births and deaths”, zobaczysz na środku mapę świata, a po bokach aktualizowane co kilka sekund statystyki narodzin i zgonów. Strona automatycznie identyfikuje z jakiego kraju się logujesz i możesz w skupieniu patrzeć ile osób urodziło się a ile zmarło w ciągu ostatniej minuty, godziny, roku. Na mapie świata pokazują się kropeczki - zielona to narodziny, czerwona śmierć - zaraz po tym, jak informacja o tym zostanie zapisana w komputerze.
14

Oglądany: 143833x | Komentarzy: 43 | Okejek: 240 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało