Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Kilka pozornie prostych rzeczy, którymi mężczyzna zrobi wrażenie na kobiecie

488 231  
980   195  
Przedstawicielki płci pięknej lubią być uznawane za niezwykle skomplikowane stworzenia. Rzeczywiście, trudno jest zrozumieć kobietę. Fakty są jednak takie, że niemalże wszystkie zaprogramowane są tak, aby niektóre widoki i gesty działały na nie właściwie tak samo...

#1. Kiedy kładziesz rękę w dolnej części jej pleców i "prowadzisz"

1

Tak, panowie. Mały gest, na który pewnie nie zwracacie za często uwagi, a sprawia, że kobietom miękną kolana.

#2. Podwinięte rękawy koszuli

2

Żadna singielka nie zaprzeczy, że jest to jedna z tych rzeczy, które dodają kilka punktów do seksapilu.

#3. Kiedy umiesz dobrze prowadzić samochód


Co sprawia, że kobiety tak chętnie oglądają "Szybkich i wściekłych"? Widok prawdziwego mężczyzny, który wie co robi, ma kontrolę i sprawia wrażenie silnego.

#4. Kiedy wychylasz się do tyłu z rękami skrzyżowanymi za głową


Silne ramiona mężczyzny są jedną z tych rzeczy, którym kobiecie trudno się oprzeć. Teraz już znasz pozycję, w której najlepiej je wyeksponować.

#5. Kiedy lubisz się bawić ze szczeniaczkami i jesteś słodki dla zwierząt

4

Fajnie byłoby poznać jakiekolwiek logiczne wyjaśnienie tego zjawiska, ale jak doskonale wiemy - logika nie jest mocną stroną kobiet. Jedno jest pewne - widok prawdziwego mężczyzny bawiącego się z małym zwierzęciem bardzo działa na płeć piękną.

#6. Picie czystej szkockiej


To zabawne, że wybór drinka może powiedzieć o tobie tak wiele. Kiedy zamawiasz taniego browara, dziewczyna już wyobraża sobie jak płaci za twój bilet do kina. Prawdziwie męski alkohol z wyższej półki sprawia jednak, że wrażenie jest zgoła odmienne.

#7. Luzowanie lub zaciskanie krawata


Niezależnie od sytuacji i twoich umiejętności rozbierania, widok rozluźnianego krawata sprawia, że kobiety wyobrażają sobie, że z podobną sprawnością dobierzesz się do ich majtek. Dobry argument za tym, byś w końcu go założył.

#8. Kiedy naprawiasz samochód

7

Zasady działania pojazdów mechanicznych to dla większości kobiet czarna magia. Pewnie dlatego, że wiedza ta im się raczej nie przydaje - od tego są przecież mężczyźni.

#9. Kontakt wzrokowy


Fakt, że kobieta przykuła twoją uwagę, ale jeszcze nie wie jakie masz co do niej zamiary jest bardzo pociągający.

#10. Umiejętność rozwiązywania problemów

9

Zapewne nigdy nie będziesz zmuszony rozwiązać problemu zmutowanego dinozaura na wolności, ale ciągle możesz udrożnić zatkaną rurę, naprawić wyrwany kontakt lub zmienić żarówkę - tak na początek.

#11. Umiejętność radzenia sobie z dziećmi

10

Widok ten sprawia, że kobieta chce zrobić to powoli. Zaczyna marzyć o tym, byś zabrał ją na romantyczną kolację... A potem już możesz zostać ojcem gromadki jej pięknych dzieci.

#12. Mówienie innym językiem


Gdy mówisz językiem nieznanym kobiecie, od razu dostajesz dodatkowe punkty. Nie bez powodu popularne międzynarodowe wymiany studenckie nazywa się orgasmusami...

Zanim zaczniesz podejrzewać, że wszystkie powyższe punkty wyssał z palca facet, warto wiedzieć, że są to "sekrety" zdradzone przez kobiety za pośrednictwem Reddita. Ile w nich prawdy? Oceńcie sami!
125

Oglądany: 488231x | Komentarzy: 195 | Okejek: 980 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało