Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Wielki sukces rządu - powrót drożdżówki do sklepików szkolnych

61 618  
191   88  
Zaledwie miesiąc temu mieliśmy Pierwszą Aferę Drożdzówkową, kiedy zniknęły one (wraz z innymi towarami) ze sklepików szkolnych. Teraz Drugą Aferę Drożdżówkową rozpętała wypowiedź minister edukacji, która z wielką dumą oświadczyła, że z trudem wywalczyła Wielki Powrót Drożdżówki.

#1.

Co może zrobić partia, której notowania spadają na łeb na szyję, żeby poprawić swój wizerunek? Najlepszy byłby jakiś wielki sukces w sprawie poruszającej obywateli, dotyczącej wielu z nich, no i takiej świeżej, jeszcze wyraźnej w ich pamięci. Tylko co zrobić, jeśli nie ma problemu spełniającego te warunki, który można łatwo i szybko rozwiązać? Ba, nie ma takiego problemu, który w ogóle wiedzieliby jak rozwiązać? Odpowiedź jest prosta i znana każdemu, kto choć trochę interesuje się światem mediów i polityki - problem należy najpierw stworzyć... A później go rozwiązać i odtrąbić sukces.

#2.

Co było dalej wszyscy wiemy z prasy - przeforsowano drakońskie restrykcje odnośnie żywności sprzedawanej w szkolnych sklepikach, sklepiki zaczęły plajtować, w szkołach rozwinął się "czarny rynek" słodyczy, a dzisiaj, po miesiącu, minister edukacji Joanna Kluzik-Rostkowska z dumą ogłosiła, że "wynegocjowała" powrót legalnych drożdżówek do szkół i odważnie ogłosiła, że powalczy też o kawę i więcej soli.

Internet nie zostawił na niej suchej nitki.

#3.

#4.

#5.

#6.

#7. ASZ Dziennik doniósł:

#8.

#9.

#10.

#11.

Źródła: 1, 2, 3, 4.
38

Oglądany: 61618x | Komentarzy: 88 | Okejek: 191 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

07.03

06.03

05.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało