Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Kobieta robi tatuaże ofiarom przemocy, ukrywając ich blizny

51 735  
228   13  
Ciała ofiar przemocy często usiane są bliznami, które przypominają im o bolesnych chwilach do końca życia. Brazylijska tatuażystka Flavia Carvalho postanowiła coś z tym zrobić i oferuje za darmo ukrycie takich „pamiątek” pod pięknymi malowidłami.

#1.

Flavia Carvalho prowadzi salon tatuażu w brazylijskiej Kurtybie. Od dwóch lat pomaga kobietom - bo to głównie one przychodzą z tym problemem - ukrywać ich blizny pod tatuażami.
Nie bierze za to pieniędzy, panie wybierają jedynie wzór i artystka przystępuje do dzieła. Niedawno udzieliła wywiadu dla Huffington Post.

- Wszystko zaczęło się dwa lata temu, kiedy pracowałam z klientką, która chciała zakryć dużą bliznę na brzuchu - opowiada Flavia. - Powiedziała, że bawiła się nocą w klubie i kiedy odrzuciła zaloty pewnego mężczyzny, ten podszedł do niej i pchnął ją nożem. Kiedy po raz pierwszy zobaczyła ukończony tatuaż, była bardzo wzruszona i wtedy coś mnie tknęło.

- Najbardziej zszokowała mnie historia 17-letniej dziewczyny, która spotykała się ze starszym mężczyzną, który przez kilka miesięcy znęcał się nad nią fizycznie. Kiedy chciał z nią zerwać, zaprosił ją na spotkanie, podczas którego zaczęli walczyć. Kilka razy pchnął ją nożem w brzuch i później brutalnie zgwałcił.

#2.


#3.

#4.


#5.


#6.


Flavia robi też za darmo tatuaże dla kobiet, które przeszły zabieg mastektomii.

#7.


Powyższa blizna powstała wskutek postrzelenia. A tak prezentuje się sama pani Carvallho:


 

Źródła: 1 | 2
7

Oglądany: 51735x | Komentarzy: 13 | Okejek: 228 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

24.01

23.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało