Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Kobieta robi tatuaże ofiarom przemocy, ukrywając ich blizny

51 752  
228   13  
Ciała ofiar przemocy często usiane są bliznami, które przypominają im o bolesnych chwilach do końca życia. Brazylijska tatuażystka Flavia Carvalho postanowiła coś z tym zrobić i oferuje za darmo ukrycie takich „pamiątek” pod pięknymi malowidłami.

#1.

Flavia Carvalho prowadzi salon tatuażu w brazylijskiej Kurtybie. Od dwóch lat pomaga kobietom - bo to głównie one przychodzą z tym problemem - ukrywać ich blizny pod tatuażami.
Nie bierze za to pieniędzy, panie wybierają jedynie wzór i artystka przystępuje do dzieła. Niedawno udzieliła wywiadu dla Huffington Post.

- Wszystko zaczęło się dwa lata temu, kiedy pracowałam z klientką, która chciała zakryć dużą bliznę na brzuchu - opowiada Flavia. - Powiedziała, że bawiła się nocą w klubie i kiedy odrzuciła zaloty pewnego mężczyzny, ten podszedł do niej i pchnął ją nożem. Kiedy po raz pierwszy zobaczyła ukończony tatuaż, była bardzo wzruszona i wtedy coś mnie tknęło.

- Najbardziej zszokowała mnie historia 17-letniej dziewczyny, która spotykała się ze starszym mężczyzną, który przez kilka miesięcy znęcał się nad nią fizycznie. Kiedy chciał z nią zerwać, zaprosił ją na spotkanie, podczas którego zaczęli walczyć. Kilka razy pchnął ją nożem w brzuch i później brutalnie zgwałcił.

#2.


#3.

#4.


#5.


#6.


Flavia robi też za darmo tatuaże dla kobiet, które przeszły zabieg mastektomii.

#7.


Powyższa blizna powstała wskutek postrzelenia. A tak prezentuje się sama pani Carvallho:


 

Źródła: 1 | 2
7

Oglądany: 51752x | Komentarzy: 13 | Okejek: 228 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.02

20.02

19.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało