Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Ta para pobrała się w wyjątkowo dziwnych okolicznościach. Do zawarcia małżeństwa zmusił ich sąd

68 425  
106   23  
Josten Bundy otrzymał w sądzie propozycję nie do odrzucenia - albo w ciągu miesiąca weźmie ślub ze swoją 19-letnią dziewczyną, albo trafi za kratki na 15 dni. Mało romantyczne, ale wybór był oczywisty. A jak do tego doszło?

Wszystko zaczęło się od bójki w którą w dał się Josten

Mężczyzna pobił byłego chłopaka Elizabeth, za to, że ten mówił o niej przykre rzeczy. Co prawda jej "eks" nie wymagał pomocy medycznej po krótkie bójce, ale i tak założył sprawę Jostenowi.

Wiem, że zostałem wychowany lepiej. To po prostu się zdarzyło - mówił oskarżony

W pewnym momencie rozprawy, sędzia zapytał go czy jego dziewczyna była warta takiej reakcji. Chłopak odpowiedział, że był wychowywany w domu z czterema kobietami i zrobiłby to samo, gdyby to dotyczyło którejś z nich. Dla prowadzącego rozprawę sprawa stała się szybko oczywista - albo Josten udowodni swoją miłość pobierając się z dziewczyną albo trafi za kratki za przestępstwo.
Dla pary sprawa nie była łatwa. Kochali się i prawdopodobnie i tak wzięliby ślub ze sobą, ale okoliczności całego zajścia pozostawiały wiele do życzenia. Od dawna żyli "od wypłaty do wypłaty", a pójście do więzienia wiązałoby się z rezygnacją z pracy przez mężczyznę. Elizabeth, która była obecna na sali rozpraw, wspomina, że ludzie siedzący za nią zaczęli się śmiać w trakcie propozycji sędziego, a ona sama czuła się z tym fatalnie.

Ostatecznie małżeństwo pobrało się i dziś nie żałuje całego zajścia

Zorganizowanie ślubu w tak krótkim czasie bez wielu środków finansowych było prawie niemożliwe - państwo młodzi nie mogli sobie pozwolić na odpowiedni ubiór, nie byli również w stanie zaprosić całej rodziny. Dlatego też wspólnie podjęli decyzję, aby wkrótce zorganizować symboliczny ślub, który będzie wyglądał dokładnie tak jak zawsze sobie go wyobrażali.

Oglądany: 68425x | Komentarzy: 23 | Okejek: 106 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało