Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

14 krótkich ciekawostek o seksie

381 777  
738   70  
Krótko (czyli tak jak u niektórych z nas) i na temat. Może znajdziecie w tym zestawieniu coś, o czym jeszcze nie wiedzieliście.

#1.

W starożytnym Rzymie prostytucja była uważana za normalny zawód, a zajmujące się nią kobiety nie były wytykane palcami. Swobodnie mogły przechadzać się po mieście i oferować swoje usługi. Aby nie pomylić ich z innymi, „zwykłymi” kobietami, prostytutki nosiły buty na wysokim obcasie.

#2.

U kobiet, które karmią piersią wydzielają się hormony analogiczne do tych, które wydzielają się podczas stosunku. To dlatego w pierwszych miesiącach po porodzie wiele mam ma problem z obniżonym libido.

#3.

Endorfiny, które wydzielają się podczas seksu oddziałują na te same strefy mózgu co narkotyki, np. heroina.

#4.

Niektóre lwy są w stanie kopulować nawet do 50 razy w ciągu dnia.

#5.

Człowiek ma średnio 11 partnerów seksualnych w ciągu swojego życia. Według statystyk, najczęściej seks uprawiają Grecy. Ale ciebie i tak pewnie bardziej interesuje odpowiedź na pytanie kto wyrabia twoją normę…

#6.

Miłośnicy kawy uprawiają seks częściej i czerpią z niego więcej przyjemności. Dzieje się tak, ponieważ kawa oddziałuje na te strefy mózgu, które odpowiadają za pobudzenie seksualne.

#7.

Pierwsza prezerwatywa miała być wytworzona w Chinach, a swoją współczesną nazwę zawdzięczać dr. Condomowi, który skonstruował prezerwatywę dla angielskiego króla Henryka VIII. Historycy są jednak zgodni, że taki doktor nigdy nie istniał.

#8.

Seks bez prezerwatywy jest zdrowszy. Oczywiście jeśli ma się jednego, stałego partnera. Podczas stosunku organizmy kochanków wymieniają się hormonami, a to ma dobry wpływ na zdrowie. Oprócz tego mikroflora organów płciowych „dostraja się” do organów partnera, a częste zmiany osobowe w łóżku destabilizują tę mikroflorę.

#9.

Im częściej kobieta uprawia seks, tym większą ma na niego ochotę. Ma to związek z podwyższeniem poziomu testosteronu w jej organizmie.

#10.

Wielu mieszkańców Afryki za idealny uważa „suchy seks”. W tym celu przed stosunkiem usuwa się śluz z organów płciowych kobiet (np. wycierając go trawą). Taki seks jest według afrykańskich mężczyzn przyjemniejszy. Jak łatwo się domyślić, jest to jedna z przyczyn chorób przenoszonych drogą płciową szalejących na czarnym lądzie. Brak naturalnego nawilżenia sprzyja otarciom, ranom oraz pęknięciom prezerwatywy (o ile jej w ogóle używają).

#11.

Najtańsze prostytutki mieszkają w indyjskiej miejscowości Petrapole. Kupić usługę można tam już za 10 rupii, czyli jakieś 60 groszy.

#12.

Najgroźniejszego (zależy dla kogo) seksu można spróbować w Hongkongu. Specjalne prostytutki zapraszają klienta do łódki i w trakcie stosunku zanurzają głowę w wodzie. Gdy dziewczyna zaczyna się zachłystywać wodą, w jej pochwie dochodzi do skurczy, które dostarczają mężczyźnie nowych wrażeń. Najważniejsze to skończyć w porę i wyciągnąć prostytutkę z wody.

#13.

Nieszczęśliwi właściciele małych penisów mogą mówić, że po prostu reprezentują kanon urody ze starożytnej Grecji. Tam duże pały uważano za śmieszne i groteskowe. Każdy Grek chciał mieć małego członka.

#14.


Rosyjska i radziecka aktorka Aleksandra Jabloczkina (1866 – 1964) nigdy nie wyszła za mąż i do starości była dziewicą. Pewnego razu zapytała swoją koleżankę po fachu Fainę Raniewską na czym polega ten cały seks i jak to się robi. Odpowiedź Raniewskiej ją zaszokowała i z przejęciem powiedziała: „O Boże! I to wszystko bez narkozy!”.
8

Oglądany: 381777x | Komentarzy: 70 | Okejek: 738 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.10

20.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało