Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Piekielne historie prosto z pracy

100 921  
287   67  
Niektórzy z nas mają to szczęście, że wykonują pracę, którą lubią. Dla większości jest to jednak istny Mordor. Oto kilka piekielnych opowieści prosto z roboty.

#1.

0

Zapaliłem skręta z menedżerem 10 minut przed moją zmianą. Wchodzimy, a on wyskakuje do mnie z narkotestem. Zostałem zwolniony.

#2.

1
Szef kazał mi kopać. Więc wykopałem. Potem wrócił i kazał mi zakopać dziurę. Wypełniłem więc ją ziemią, jak kazał. Zwolnił mnie za to, że nie wykopałem dziury. Potem okazało się, że ma rozdwojenie jaźni. K**a, serio?!

#3.

3
W pracy miałem podzieloną płacę tak, aby od razu płacić alimenty. Po jakimś czasie zostałem aresztowany za niepłacenie ich. Okazało się, że córka szefa kradła moje pieniądze zamiast przesyłać je na poczet alimentów.

#4.

4
Szefowa wysłała znienacka mnie na pilne zlecenie. Było to na ostatnią chwilę i nie miała czasu przygotować papierów. Kiedy już dotarłem na miejsce, nie mogłem dopiąć sprawy przez to, że ona spieprzyła. Chciałem wrócić do biura, ale ona kazała mi znaleźć fax (na miejscu było więcej krów niż ludzi). Nie znalazłem, więc pojechałem do biura. Wziąłem papiery i przejechałem trzy przecznice, kiedy zadzwonił telefon. Powiedziała, że dzwoni by zapytać, co dziś zrobiłem. Odpowiedziałem: "Wiesz, nic nie zrobiłem, wyszedłem z papierami 2 minuty temu"! Jej szef był na linii, słyszał wszystko i dostałem porządny opie**l za zmarnowanie całego dnia.

#5.

5
Przyszedłem według planu na swoją zmianę i zauważyłem, że mój czas został przekreślony i zmieniony na 30 minut wcześniej. Wychodząc z pracy 3 razy sprawdziłem godzinę, na którą powinienem przyjść następnego dnia tylko po to, by nazajutrz sytuacja się powtórzyła. Zwolniony za drugie spóźnienie pod rząd.

#6.

6
Mój przełożony powiedział, że zrobiłem więcej niż oczekiwał i mogę wyjść dziś wcześniej. W ciągu godziny dostałem telefon od jego szefa, który zwolnił mnie za wyjście z pracy bez słowa.

#7.

7
Kazano mi wybierać między moim dzieckiem a pracą, co było właściwie równoznaczne ze zwolnieniem mnie.

#8.

8
Poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną, a podczas gdy robiłem test, sekretarka zwinęła mi portfel.

#9.

10
Jestem rezerwistą armii kanadyjskiej. Nie ma tam praw chroniących pracownika jak w USA. Zostałem wezwany na służbę tylko po to, by dowiedzieć się, że jestem zwolniony.

#10.

11
Szef powiedział mi, że Crystal jest na mnie zła. Jej powiedział z kolei, że ja jestem zła na nią. Wymyślił to wszystko i stwierdził, że nie powinniśmy się kolegować. Kiedy to odkryłyśmy, skonfrontowałyśmy się z nim. Zwolnił nas obie.

#11.

12
Pracowałem w małej firmie, była nas tylko piątka. Szef powiedział nam, że nie stać go na wypłaty i obciął nam wypłaty. Trzy dni później podjechał do pracy nowiutkim SUV-em

#12.

13
Mój tata niespodziewanie zmarł. Koleżanka powiedziała, że nie może mnie zastąpić, więc nie mogłam wrócić do domu. Weszła do sklepu dać mi kartkę z wyrazami współczucia... Ubrana w strój kąpielowy.

#13.

14
Pracowałam przez trzy noce z rzędu, a szef powiedział, że mogę następnego dnia nie przychodzić. Następnego dnia zawiesił mnie za to, że nie pojawiłam się na obowiązkowym spotkaniu.

#14.

15
Firma postanowiła zawiesić szkolenia, żeby zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zostałem wyrzucony za to, że nie przeszedłem obowiązkowego szkolenia.

#15.

17
Za każdym razem kiedy mój szef nie znał odpowiedzi na moje pytanie, dostawałem pisemną naganę za niesubordynację.

#16.

18
Pracowałem przy komputerze nad prezentacją. Dziewczyna za mną patrzyła mi przez ramię, zobaczyła mój pomysł, a później słyszałem jak dzwoni do szefa i przedstawia pomysł jako swój. Prawie ją udusiłem, kiedy jeszcze rozmawiała.

#17.

19
Pracowałam w Luizjanie w środku lata. Szef powiedział, że moje tatuaże wyglądają nieprofesjonalnie, więc założyłam bluzkę z długimi rękawami i zapięłam się pod szyję. Wróciłam do biura i dostałam opiernicz, bo za bardzo się pociłam, przez co wyglądałam nieprofesjonalnie.
15

Oglądany: 100921x | Komentarzy: 67 | Okejek: 287 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało