Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Przerażający chiński "festiwal mięsa", na którym serwuje się także psy i koty już za 3 tygodnie

55 296  
75   86  
Po fali protestów władze Yulin w Chinach zdecydowały się na zakazanie przeprowadzenia tradycyjnego dorocznego festiwalu psiego mięsa. Niestety działacze organizacji obrony praw zwierząt dowiedzieli się, że była to fikcja, a festiwal rozpocznie się już niedługo.

#1.

Aktywiści organizacji Humane Society International w różnych punktach miasta odkryli ponad 10 000 zwierząt przetrzymywanych i zabijanych w nieludzkich warunkach. Wiele spośród czworonogów to nie bezdomne psy i koty, ale zwierzęta, które ciągle noszą obrożę i pewnie są poszukiwane przez zrozpaczonych właścicieli.

Wiele zwierząt umiera w czasie pierwszych godzin po schwytaniu z powodu szoku, głodu lub odwodnienia. Inne są zabijane przez poderżnięcie gardła lub bite kijami na śmierć - aby podnieść walory smakowe mięsa.

#2. Peter Li z HSI postanowił uratować z rzezi chociaż dwa psy i dwa koty - jeden z nich na poniższym zdjęciu#3. Po zawarciu transakcji pracownik rzeźni schwytał kota specjalną pętlą za szyję i zapakował do małej klatki#4.#5.#6.#7.#8.#9.#10.#11.

34

Oglądany: 55296x | Komentarzy: 86 | Okejek: 75 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

29.01

28.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało