Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Facet postanowił pić 10 puszek coca-coli dziennie. Efekt zadziwi niejednego!

489 206  
1048   148  
Amerykanin George Prior postanowił zrobić na sobie ciekawy eksperyment, który ostatecznie zakończył się dla niego bardzo smutno. Każdego dnia wypijał 10 puszek bardzo popularnego napoju. Na efekty eksperymentu nie musiał długo czekać…

Wiele osób wciąż nie wierzy w to, że fast food jest naprawdę niezdrowym jedzeniem. Ten artykuł powinny zobaczyć osoby, które zaraz mają zamiar wyciągnąć rodziców/znajomych do restauracji fast food na kolejnego hamburgera, frytki i szklankę coli. Pamiętacie, co stało się z kanapką z McDonald po 20 latach? Dziś chcemy pokazać wam kolejny eksperyment udowadniający, że słodzone napoje bezalkoholowe są złe.
Eksperyment był prosty – 10 puszek słodkiego napoju dziennie. Aby zapewnić czystość eksperymentu, George postanowił zachować stosowany do tej pory sposób odżywiania i prowadzić normalne życie. Gdy stanął na wadze po raz pierwszy, pokazała ona 168 funtów, czyli około 76,2 kg.

Codziennie waga zaczęła pokazywać większą liczbę… 176 funtów – około 79,8 kg

Przyrost masy był zauważalny w zawrotnym tempie. Waga mężczyzny osiągnęła poziom większy niż 85 kg

Ale do końca eksperymentu zostało jeszcze trochę czasu, więc George nadal pił dziesięć puszek napoju gazowanego dziennie

Pod koniec eksperymentu facet ważył już 190 funtów, co odpowiada 86,2 kg!

Okazuje się, że dodanie do diety takiej ilości coca-coli poskutkowało przytyciem Georga o 10 kg w miesiąc. Dlaczego zdecydował się na taki eksperyment?

W wywiadzie George dał odpowiedź: „W skrócie, chciałbym raz jeszcze poinformować wszystkich, by pomyśleli jak dużo cukru piją dziennie, by uświadomili sobie, jak to niszczy zdrowie”

Aby dowiedzieć się jak dużo cukru zawiera popularny napój, wystarczy spojrzeć na to zdjęcie

51

Oglądany: 489206x | Komentarzy: 148 | Okejek: 1048 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.12

02.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało