Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Ten tautaż miał nosić z dumą, a skończyło się na wstydzie. Kolejna ofiara hebrajskiego

498 804  
710   81  
Sruli Schochet z Arkansas w lokalnym Walmarcie spotkał kolesia, który z dumą zaprezentował swój tatuaż w egzotycznym hebrajskim. Niestety okazało się, że Sruli płynnie posługuje się tym językiem. Wielkodusznie nie poinformował właściciela tatuażu o jego prawdziwym znaczeniu, ale nie omieszkał podzielić się tym na Facebooku.

Do tatuaży mówiących "kaczka po pekińsku z ryżem" już się przyzwyczailiśmy, ale okazuje się, że inne egzotyczne języki również sprawiają podobne problemy. Na przykład hebrajski, który nie tylko używa swojego niezwykłego alfabetu, ale dodatkowo jest czytany od prawej do lewej.

Właściciel był przekonany, że ma wytatuowane słowo "siła", okazało się jednak, że drobny błąd zmienił znaczenie na "maca". Cóż, może facet zasmakował w tym przysmaku? Schochet ogłosił, że jeśli właściciel tatuażu się do niego zgłosi, pomoże mu zebrać fundusze na zabieg usunięcia błędnego napisu.


Powyższy przypadek nie jest jedynym takim przykładem. Powstał specjalny serwis, na którym można publikować błędnie zrobione hebrajskie tatuaże o pokrętnym znaczeniu.

Zamiast "pracuj mocno, baw mocniej" wyszło "Partia Pracy jest cięższa"
Miało być "kocham [imię chłopaka]", niestety dziewczyna nie próbowała znaleźć tłumacza, a posłużyła się internetowym tłumaczem Babylon. Napis teraz brzmi "Babylon jest najlepszym na świecie słownikiem i oprogramowaniem tłumaczącym". Było blisko...
Miała być "litość", a jest "strata" lub "brak"
Od błędów nie ustrzegły się też gwiazdki różnego formatu, Britney Spears usunęła swój tatuaż z karku, kiedy się okazało, że zamiast słowa "Bóg" jest to zlepek przypadkowych liter
Natomiast Christina Aguilera zrobiła sobie tatuaż, który miał przedstawiać inicjały Jordana Bratmana, który wtedy był jej mężem. Prawda jest taka, że na przedramieniu ma wytatuowane "12"
26

Oglądany: 498804x | Komentarzy: 81 | Okejek: 710 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.11

24.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało