Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Zawartość jej walizki wprawiła celników w osłupienie, a potem ją aresztowali

147 065  
241   34  
Na lotnisku hiszpańskiego miasta Ceuta, które znajduje się w eksklawie na północnym wybrzeżu Maroka, została aresztowana 19-letnia dziewczyna, która ukryła w walizce niedozwoloną zawartość.

Kliknij i zobacz więcej!

Kliknij i zobacz więcej!
Dziewczyna była wyraźnie zdenerwowana, kiedy funkcjonariusze celni wzięli jej bagaż, by prześwietlić go promieniami rentgenowskimi. Pracownicy lotniska ze zdumieniem zauważyli, że w walizce znajduje się dziecko. Po otwarciu torby znaleziono w niej 8-letniego ciemnoskórego chłopca.
Kliknij i zobacz więcej!
Później okazało się, że chłopiec pochodzi z Wybrzeża Kości Słoniowej. Jego 42-letni ojciec tłumaczył się, że zapłacił dziewczynie, aby przewiozła jego syna do Hiszpanii. Jednak nawet nie podejrzewał, że dziewczyna wsadzi chłopaka do walizki. Ojciec chłopca został zatrzymany na tym samym punkcie granicznym.
Kliknij i zobacz więcej!
Obecnie dziecko jest pod opieką władz hiszpańskich, w jednym z domów dziecka. Jego ojciec i dziewczyna staną przed sądem nie tylko ze względu na fakt, że próbowali nielegalnie wjechać na terytorium Hiszpanii, ale także dlatego, że narazili życie chłopca.
Kliknij i zobacz więcej!
31

Oglądany: 147065x | Komentarzy: 34 | Okejek: 241 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.03

19.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało