Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

13 dowodów na to, że spotykasz się z odpowiednią kobietą

255 258  
367   73  
Znaleźć kobietę odpowiednią dla siebie jest naprawdę ciężko, często przez pierwsze dni wydaje nam się, że nowo poznana osoba jest dla nas idealna, lecz później rzeczywistość to weryfikuje najczęściej w bolesny lub niezręczny dla was sposób. Ta lista pomoże wam sprawdzić, czy kobieta, z którą się spotykacie jest naprawdę warta uwagi.

#1.

Zachęca cię i wspiera w realizacji twoich celów, ale nie pozorami, tylko na poważnie. Wierzy, że podejmujesz właściwe decyzje w swoim życiu. Ta dziewczyna jest cheerleaderką, a nie trenerem.

#2.

Nie jest przesadnie zazdrosna. Czuje się bezpiecznie znając swoją wartość i wie jak cenna jest dla ciebie. Ona nie musi się bawić w jakieś gierki i stosować „sztuczki”, by zobaczyć ile dla niej jesteś w stanie zrobić.

#3.

Ta kobieta nie ma kompleksu księżniczki. Żąda, aby traktować ją z szacunkiem - ale dlatego, że jest osobą, którą kochasz, a nie dlatego, że jest kobietą. Podobnie jak ty oczekuje, abyście mieli czas dla swoich przyjaciół i rodziny, wie, że dla niej zawsze będziesz miał więcej czasu i traktował ją inaczej niż innych. Odpowiednia kobieta nie będzie z człowiekiem, który nie ma szacunku dla ludzi w swoim otoczeniu.

#4.

Ma swoje życie. Kobieta ta ma przyjaciół, hobby, karierę - cokolwiek. Jest pewna siebie i stawia sobie cele, robi to niezależnie.

#5.

Nie będziesz musiał zastanawiać się dwa razy, czy zaprosić ją do różnych miejsc, różnych części swojego życia - grill z przyjaciółmi, obiad z rodzicami, spontaniczne spotkanie z kumplami. Ona wie jak zachować się w różnych sytuacjach. Jest na tyle dojrzała, że rozumie, iż chcesz zrobić wrażenie na kolegach i na tyle mądra, by wiedzieć, że twoje zabawne wygłupy ze znajomymi nie świadczą o tym, że jesteś niedojrzały.

#6.

Dba o siebie. Nie musi być doskonale wypielęgnowana, po prostu jest zadbana. Nie musisz jej mówić, żeby rozwiązała w swoim życiu jakieś niejasne sprawy. Jest świadoma, widzi, że ma coś do zrobienia i jest zmotywowana, by to zrobić. Nie musisz jej mówić co ma zrobić, gdzie pójść i jak się zachować. Ona potrzebuje partnera, nie ojca.

#7.

Kiedy jesteście w miejscu, gdzie ona nie zna ludzi was otaczających, to i tak jest pewna siebie. Nie trzyma się potulnie twojego boku, czekając aż ułatwisz jej interakcję społeczną.

#8.

Rozsądna, hiper-konserwatywny pracodawca może przeglądać jej profile społecznościowe, a i tak ją zatrudni.

#9.

Nie jest nieśmiała w kwestii seksu. Jeśli nie chce czegoś robić, to o tym powie i wytłumaczy to. Twoje życie seksualne z nią nie jest okryte tajemnicą. Wiecie, że to zdrowe dla związku, jeśli nie czujecie się nieswojo rozmawiając z dorosłymi przyjaciółmi na tematy seksualne.

#10.

Ma swoje zdanie, które mówi więcej razy niż „nie wiem”. Wymieniać swoje poglądy możecie spokojnie, bez podnoszenia głosu.

#11.

Nigdy nie żartuje ze swoich przyjaciół albo rodziny (lub, co gorsza, z twoich przyjaciół lub rodziny), mówiąc że są „głupi”, „dziecinni” lub coś w stylu „jakie ona ma szczęśliwe życie, dobrze ma z tym mężem, pozazdrościć jej męża”.

#12.

Wie, czego chce w życiu. Nie zmienia swoich wartości lub celów, by dostosować je do faceta. Dąży do swojego sukcesu i realizuje swoje plany.

#13.

Jesteście szczęśliwi, bo jesteście razem dlatego, że do siebie pasujecie. Ona nie boi się być sama, jest samowystarczalna. Ale jesteście razem, bo się wzajemnie uzupełniacie.

Powyższy tekst nie jest opisem wymarzonej kobiety, tylko rzetelnym przedstawieniem osoby, która jest naprawdę warta uwagi. Ideały nie istnieją i nikt poważny ich nie szuka - po prostu każdy ma swoje wymagania i może w sensowny sposób porównać zachowanie danej kobiety lub faceta z powyższymi punktami i swoimi oczekiwaniami.
76

Oglądany: 255258x | Komentarzy: 73 | Okejek: 367 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało